Anna Kalczyńska zareagowała na wieść o nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN". Jasny sygnał dla stacji

Anna Kalczyńska zareagowała na wieść o nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN". Jasny sygnał dla stacji

Anna Kalczyńska, Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara
Anna Kalczyńska, Sandra Hajduk-Popińska i Anna Senkara
Źródło zdjęć: © KAPiF, fot. Instagram
06.12.2023 09:50

Anna Kalczyńska do wakacji prowadziła "Dzień Dobry TVN", ale nagle i niespodziewanie została zwolniona. Co sądzi o nowych prowadzących. Jasno dała znać, co myśli na ten temat.

Anna Kalczyńska w wywiadach podkreślała, że pożegnanie się z widzami "Dzień Dobry TVN" nie było jej decyzją i mocno ją zaskoczyło. Jak teraz komentuje nową parę prowadzących?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Kalczyńska została zwolniona z "Dzień Dobry TVN"

Choć nikt się tego nie spodziewał, Edward Miszczak zwolnił aż pięć osób z zespołu, który dotąd rozpoczynał dzień razem z widzami. Wśród nich była Anna Kalczyńska, która nie kryła, że ta decyzja nie należała do niej i była nagła.

Chwilę później dowiedzieliśmy się, że z pracy zrezygnował także Filip Chajzer. Dziennikarz ostatnio wypowiadał się na temat "Dzień Dobry TVN", będąc gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski"

Każdym sukcesem czyimś trzeba się cieszyć. Nawet jeśli się z czymś nie zgadzasz, to ktoś się z tego cieszy. A jak ktoś się z tego cieszy, to świat staje się trochę lepszy. Trochę sobie o tym myślałem, jak dotarła do mnie informacja, kto został nowym prowadzącym. Z jednej strony myślę sobie, no to już nie jest to "Dzień dobry TVN". Prestiż tego programu, ta wielka estyma, którą tworzył Edward Miszczak, to jak ten program kreował rzeczywistością, kiedy była tam Kinga Rusin - mówił.

Jak zmiany skomentowała Anna Kalczyńska?

Komentarz Anny Kalczyńskiej do zmian w "Dzień Dobry TVN"

Dziennikarz Plotka spytał dziennikarkę, co sądzi o zmianach w "Dzień Dobry TVN" z perspektywy czasu i czy sądzi, że mniej znane twarze, które pojawiają się na ekranie, to dobry ruch władz stacji.

Nie będę tego komentować. To nie mój świat już i nie moja bajka - powiedziała Anna Kalczyńska.

To wymowne słowa i jasna informacja dla stacji. W tej chwili dziennikarka pracuje, między innymi, w szkole. Czy jeszcze wróci na antenę TVN?

A Wy tęsknicie za Anną Kalczyńską w śniadaniowym programie?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także