Awantura w programie Dody. Posypały się wulgaryzmy: "Macie mnie uspokajać"

Doda (fot. KAPIF)
Doda (fot. KAPIF)
Źródło zdjęć: © KAPIF

03.10.2023 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doda po raz kolejny pokazała, że ma cięty język. W piątym odcinku jej nowego programu, "Doda. Dream Show" doszło do ostrej sprzeczki pomiędzy współpracownikami. Miło nie było...

Doda po raz drugi już próbuje swoich sił jako gospodyni własnego programu telewizyjnego. Po głośnym "Doda. 12 kroków do miłości", w którym szukała swojego idealnego partnera, przyszedł czas na "Doda. Dream Show". Tym razem możemy śledzić arystkę przy pracy nad efektowną trasą koncertową, w której tworzenie zaangażowany jest cały sztab ludzi. Niestety, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem.

Kłótnia w programie Dody

W najnowszym, piątym odcinku programu śledzić mogliśmy jedno z biznesowych spotkań piosenkarki. Szybko okazało się, że reżyser i zespół nie podzielają nawzajem swojego zdania w aspekcie scenografii. Po krótkiej sprzeczce pomiędzy czterema mężczyznami padły mocne słowa.

Zaczynasz mnie wkur*** tym, co mówisz, bo ku***. Jeżeli zrobimy sam wizual i artystkę, to nie będzie nic. Nie będzie widać nic - powiedział jeden z podirytowanych uczestników rozmowy.

Artystka odpowiedziała w swoim standardowym stylu - przypominając zespołowi, że to ona ma tutaj monopol na robienie awantur.

Przepraszam, ale ja jestem tutaj od robienia dram. Shut the fu*** up, ja tu robię dramy. Ja, ja, ja. To wy macie mnie uspokajać - ucięła dyskusję.

Doda przywołała współpracowników do porządku

Po dosadnej wypowiedzi team odpowiedzialny za trasę koncertową zdawał się być postawiony do pionu. Na sam koniec przypomniała wszystkim zgromadzonym, że powinni pamiętać o pracy zespołowej.

"o nie jest power game. (...) Ty jako reżyser nie możesz zaniżać poczucia wartości innych. (...) Nie dramatyzujmy, nie róbmy szantaży emocjonalnych, mamy sobie pomagać - zakończyła.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także