"Chłopaki do wzięcia". Jezus ma aż dwie renty. Jak to możliwe?

"Chłopaki do wzięcia". Jezus ma aż dwie renty. Jak to możliwe?

Sebastian "Jezus" pobiera dwie renty
Sebastian "Jezus" pobiera dwie renty
Źródło zdjęć: © screen: Polsat

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" ze względu na swoje długie włosy zyskał pseudonim "Jezus". Ulubieniec widzów programu wiedzie spokojne życie w lesie. Jak sam przyznaje - nie potrzebuje luksusów do szczęścia. Z czego żyje? Otrzymuje dwie renty.

Sebastian "Jezus" zaskarbił sobie sympatię widzów dzięki udziałowi w "Chłopakach do wzięcia". Uczestnik próbował także swoich sił na YouTubie. Wielokrotnie powtarzał, że nie obchodzą go dobra materialne - woli zgłębiać tajniki swojej duszy i wnikać coraz bardziej w głąb siebie. Teraz na TikToku wyznał, skąd ma pieniądze na życie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sebastian "Jezus" przeszedł w przeszłości metamorfozę

Mało kto wie, że Jezus z "Chłopaków..." wyglądał kiedyś zupełnie inaczej. Po brodzie i długich włosach nie było śladu! Sebastian nosił przystrzyżoną fryzurę, nie miał także zarostu. Mężczyzna wziął w przeszłości udział w programie "Druga twarz", który prowadziła znana modelka i prezenterka Karolina Gilon. To tam Sebastiana przedstawiono, jako osobę, która nie korzysta z kosmetyków z drogerii ani pasty do zębów i nie używa nożyczek. 

Jezus z "Chłopaków do wzięcia" ma dwie renty. Jak to możliwe?

Sebastian "Jezus" udziela się na mediach społecznościowych, gdzie zwykle porusza tematy związane z przyrodą czy duchowością. Czasami wraca też do tematu swojego udziału w programie "Chłopaki do wzięcia". Tym razem zdecydował się opowiedzieć o czymś zupełnie nowym i poruszył temat finansów. Jak wyznał, pobiera aż dwie renty i to z nich żyje na co dzień. Jak to możliwe? To też postanowił wyjaśnić. Jedna z nich jest polska i wynosi "kilka stówek", a drugą pobiera z Norwegii, w której kiedyś mieszkał. 

Wedle prawa można dostawać rentę z dwóch krajów, jeżeli tam się mieszka lub spędziło się dużo czasu. No więc tak. Dostaję dwie takie wysokości - podsumował.

Filmik o finansach został nagrany w związku z pytaniami internautów dotyczących zarobków Sebastiana. Uczestnik "Chłopaków..." zastąpił ciekawość fanów, jednak nie do końca, bowiem nie zdradził, jakiego rzędu są to kwoty.

Sebastian "Jezus" z "Chłopaków do wzięcia"
Sebastian "Jezus" z "Chłopaków do wzięcia"© Zrzut ekranu: "Druga Twarz"

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także