Dagmara Kaźmierska grillowana przez Pavlović: "To się zaczyna robić męczące"

Dagmara Kaźmierska grillowana przez Pavlović: "To się zaczyna robić męczące"

Dagmara Kaźmierska grillowana przez jury: "To się zaczyna robić męczące"
Dagmara Kaźmierska grillowana przez jury: "To się zaczyna robić męczące"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
14.04.2024 21:23, aktualizacja: 14.04.2024 22:42

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny spotkała się z surową oceną w "Tańcu z gwiazdami". Tym razem Iwona Pavlović wyraziła zniecierpliwienie występami gwiazdy, stwierdzając, że "to zaczyna się robić męczące".

Od początku udziału w programie, Dagmara Kaźmierska musi radzić sobie z niepochlebnymi ocenami jury, które nisko punktuje jej każdy występ. Mimo że miała świadomość swoich ograniczeń po wypadku sprzed kilku lat, to nadal stawia czoła trudnościom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iwona Pavlović krytycznie o Dagmarze Kaźmierskiej. Co powiedziała?

W siódmym odcinku tanecznego show Iwona Pavlović szczególnie ostro oceniła rumbę Kaźmierskiej.

Dla mnie to się zaczyna robić męczące. Ale powiem ci dlaczego. Gdybym wyłączyła muzykę, zdjęła ci te wszystkie dodatki, to każdy taniec jest w sumie identyczny. Jadę po badzie, ale w sumie nic nie umiem. Super, ja to doceniam. Ale 90 proc. oceny to jest ogólnie pojęta technika, a tylko 10 proc. to charyzma. Charyzmę masz i za to ci gratuluję - powiedziała Iwona.

Mimo tych słów, Kaźmierska i Hakiel otrzymali łącznie 16 punktów. Ostateczny werdykt co do ich dalszego udziału w programie zależy jednak od głosów widzów.

Dagmara Kaźmierska odgryza się Iwonie Pavlović

Królowa życia, znana ze swojego dystansu do siebie, nie pozostała obojętna na słowa jurorki. Podkreśliła rozrywkowy charakter programu i z humorem odniosła się do zarzutów o brak techniki tanecznej. Mimo niskiej oceny od jury, Dagmara Kaźmierska nadal liczy na wsparcie widzów. Ich głosy decydują o dalszym losie uczestników w programie, więc trudno przewidzieć, jak potoczy się dalsza rywalizacja. Czy sympatia publiczności wystarczy, by utrzymać się w programie?

AKTUALIZACJA. Dagmara Kaźmierska pozostała w programie

Ostatecznie z odcinkiem pożegnali się Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka. Oznacza to, że Kaźmierską i Hakiela jeszcze zobaczymy w show.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także