Drama w "Sanatorium miłości". Andrzej porzucony przez Teodozję. "Zmiana rękawiczek, wybiera nowe"

Drama w "Sanatorium miłości". Andrzej porzucony przez Teodozję. "Zmiana rękawiczek, wybiera nowe"

Teodozja i Ryszard z "Sanatorium miłości" na randce
Teodozja i Ryszard z "Sanatorium miłości" na randce
Źródło zdjęć: © Facebook, tvp
15.04.2024 09:59

W "Sanatorium miłości" zwrotów akcji nie brakuje. Po walce o względy Andrzeja Teodozja postanowiła zbliżyć się do innego z uczestników. Wybrała się na randkę z Ryszardem, a ta okazała się niezwykle udana. "Jest wspaniały, cudowny" - rozpływa się kuracjuszka.

Tegoroczny sezon "Sanatorium miłości" budzi mnóstwo emocji. Od samego początku można było zauważyć, że podczas tego turnusu będzie iskrzyć, bowiem do programu weszły osoby z niezwykle silnymi charakterami. Sporo działo się w miłosnym trio pomiędzy Andrzejem, Małgorzatą i Teodozją, jednak ta relacja i walka o względy mężczyzny wydają się na zakończone. Pojawiła się jednak kolejna para. Teodozja zaczęła spotykać się z Ryszardem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To koniec relacji Teodozji i Andrzeja w "Sanatorium miłości"? Mężczyzna zabrał głos

Do niedawna Andrzej nie mógł zdecydować się, którą z adoratorek wybrać. O jego względy walczyły dwie kuracjuszki - Małgorzata i Teodozja. Mężczyzna początkowo wybrał Małgorzatę, jednak gdy ta odrzuciła jego względy, chciał zbliżyć się do drugiej z pań. Ta jednak niespodziewanie zaczęła bliższą relację z Ryszardem, z którym wybrała się na randkę. Podczas niej widocznie zdenerwowany Andrzej skwitował ich relację jednym zdaniem.

Zmiana rękawiczek, wybiera nowe, trudno - powiedział bez ogródek Andrzej.

Nowa para w "Sanatorium miłości"? Teodozja i Ryszard byli na randce

Od kiedy Teodozja i Ryszard mają się ku sobie, na horyzoncie pojawiła się również Maria. Kobieta jasno określiła swoje uczucia, snując plany na wspólne życie z Ryszardem. Ten jednak skłania się ku Teodozji. Para spędziła ze sobą mnóstwo romantycznych chwil w niezwykle luksusowym hotelu. Wspólnie udali się na masaż, a następnie na kolację w samotności. Na temat randki w samych superlatywach wypowiedziała się sama Teodozja. Między kuracjuszami iskrzy i być może relacja ta przetrwała próbę czasu.

Nie ma innej osoby niż Ryszard, z którym chciałabym być na tym wyjeździe, który jest wspaniały, cudowny. Jest jeszcze trochę czasu, żeby się poznać bliżej i uważam, że idziemy w dobrym kierunku - powiedziała przed kamerami Teodozja.
Teodozja i Ryszard z "Sanatorium miłości" mają się ku sobie
Teodozja i Ryszard z "Sanatorium miłości" mają się ku sobie© Facebook, tvp
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także