Koniec romansu w "Sanatorium miłości"? Teodozja utarła nosa Andrzejowi

Koniec romansu w "Sanatorium miłości"? Teodozja utarła nosa Andrzejowi

Andrzej i Teodozja z "Sanatorium miłości" zakończyli relację? (Facebook)
Andrzej i Teodozja z "Sanatorium miłości" zakończyli relację? (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
02.04.2024 08:50

Andrzej i Teodozja to jedni z faworytów widzów obecnej edycji "Sanatorium miłości". Kibice tej relacji po ostatnim odcinku mogli jednak poczuć się rozczarowani. Czyżby to był już koniec?

Atmosfera na planie kolejnej edycji "Sanatorium miłości" staje się coraz gęstsza. Cierpliwość widzów jest wystawiana na próbę, tak samo jak iskrzące pomiędzy kuracjuszami uczucia. Czy faworyci publiczności wytrwają ze sobą do końca? Wygląda na to, że w obiecującej dotychczas relacji Andrzeja i Teodozji dzieje się coś niedobrego...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To koniec relacji Andrzeja i Teodozji w "Sanatorium miłości"?

W ostatnim odcinku programu widzowie byli świadkami rozmowy pomiędzy Andrzejem i Teodozją. Od jakiegoś czasu widać, że mają się ku sobie, co fani przyjmują z nieukrywanym entuzjazmem. Mężczyzna zaproponował nawet swojej potencjalnej sympatii romantyczny wieczór spędzony w jacuzzi. Jak przyznał, chciał zobaczyć ją w stroju kąpielowym, a potem spędzić z nią noc.

Wieczorem okazało się, że Andrzej musiał wylegiwać się w jacuzzi samemu. Pomimo tego, że Teodozja przyjęła jego zaproszenie, nie przyszła. Kuracjusz był sfrustrowany faktem, że został wystawiony do wiatru.

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Teodozja wystawiła Andrzeja w "Sanatorium miłości"

Kamery pokazały, co w tym samym czasie robiła Teodozja. Zamiast udać się do Andrzeja, poszła bawić się z innymi uczestnikami podczas kąpieli w balii. Nie wiadomo, co ją do tego skłoniło. Odpowiedź może przyjść niebawem.

Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Krótka zajawka zdradza, że Teodozja uda się na spotkanie z innym mężczyzną. Co więcej, położy on swoją dłoń na jej nogach. Oj, będzie ciekawie...

Andrzej i Teodozja to ulubieńcy widzów "Sanatorium miłości" (Facebook)
Andrzej i Teodozja to ulubieńcy widzów "Sanatorium miłości" (Facebook)© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także