Fani "Nasz Nowy Dom" nie oszczędzili Martyny Kupczyk. Architektka w ogniu krytyki. "Byle odwalić robotę"

Fani "Nasz Nowy Dom" nie oszczędzili Martyny Kupczyk. Architektka w ogniu krytyki. "Byle odwalić robotę"

Martyna i budowlańcy z programu "Nasz Nowy Dom"
Martyna i budowlańcy z programu "Nasz Nowy Dom"
Źródło zdjęć: © Facebook
04.04.2024 22:08

Martyna, która pełni rolę architektki w programie "Nasz Nowy Dom" nie ma łatwego czasu. Pod filmami z ostatniego odcinka zaroiło się od nieprzyjemnych komentarzy. Co tak rozsierdziło fanów formatu?

Martyna Kupczyk stała się znana po tym, jak dołączyła do ekipy programu "Nasz Nowy Dom", w którym pracuje jako architekt. To ona jest odpowiedzialna za projekty domów i mieszkań, które remontuje ekipa remontowa. Ostatnio niezbyt dobrze oceniana jest jej praca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Nasz Nowy Dom". Martyna obgadywana przez ekipę remontową?

Na Facebooku programu "Naszego Nowego Domu" pojawił się filmik, w którym ekipa remontowa omawia plany Martyny.

Jest kupa roboty, Martyna oszalała albo może zakochana jest - podsumował Wiesiek. Z ekipy dochodziły głosy, że wszystko jest możliwe.

Na te słowa weszła Martyna, która stwierdziła, że jest szalona, ale w tym szaleństwie jest metoda. Rozdała plany i zapowiedziała, że ekipę czeka bardzo dużo pracy.

Fani krytykują Martynę Kupczyk z "Nasz Nowy Dom"

Pod postem rozgorzała dyskusja. Niedawno wybuchła afera dotycząca kota. Teraz internauci ocenili projekt Martyny. Wielu fanów programu wyraziło swoją krytyczną opinię wobec pracy i zachowania Martyny na planie.

  • No i Martyna znowu projekt na odwal. Nie wierzę, że nie dałoby się tego lepiej rozplanować. I jeszcze ta półeczka w kuchni zamiast normalnych szafek...
  • Ona nie dość, że jest niemiła okropnie, to jeszcze jest marnym architektem.
  • Miła nie miła, tego nie oceniam, mogłaby być dla mnie najgorszą wredotą gdyby tylko projektowała z sensem, praktycznie, a nie na odwal byle odbębnić robotę.
  • Oj ta Martyna to jest wstrętna baba. Nie znoszę oglądać, jak ona jest. Marta i Maciek super ludzie. A ta Martynka okropna, niemiła baba. Ekipa chłopaków za to SUPER.
  • Pani Martyna taka jakaś bez humoru czasami myślę, że ta praca ja męczy niektóre projekty, są takie jakieś nieprzemyślane.

Ostatnio coraz częściej fani programu negatywnie oceniają realizacje remontów. Na szczęście nie brakuje także opinii osób, które doceniają pracę architektów i to, jak ekipa programu pomaga odmienić los potrzebujących rodzin.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także