Remont w "Nasz nowy dom" to pomyłka? Internauci zawiedzeni. "Nieudana rewolucja"

Remont w "Nasz nowy dom" to pomyłka? Internauci zawiedzeni. "Nieudana rewolucja"

Nieudany remont w "Nasz nowy dom"?
Nieudany remont w "Nasz nowy dom"?
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
22.03.2024 11:44

Ostatni odcinek programu "Nasz nowy dom" wywołał spore dyskusje w social mediach. Internauci zarzucają projektantom brak funkcjonalności i złe rozplanowanie domu. To jednak nie wszystko.

"Nasz nowy dom" to jeden z najpopularniejszych programów Polsatu. Polega on na pomocy najbiedniejszym ludziom żyjącym w skrajnych warunkach. Do niedawna prowadzącą była Katarzyna Dowbor, która przeniosła się do TVP i "Pytania na Śniadanie". W roli zarządzającej produkcją zastąpiła ją Elżbieta Romanowska. W ostatnim odcinku wystąpiła rodzina Agnieszki i Wojtka, którzy żyli w fatalnych warunkach. Wraz z trójką synów para mieszkała w budynku gospodarczym z jednym pokojem i łazienką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyremontowana posiadłość Agnieszki i Wojtka w programie "Nasz nowy dom" nie przypadła do gustu internautów

Oczywiście odnowiony dom Agnieszki i Wojtka, w porównaniu z tym, w którym mieszkali, to zupełnie inny świat. W końcu para nie będzie musiała martwić się o bezpieczeństwo swoich dzieci, które wcześniej było mocno zagrożone. Rodzina, gdy zobaczyła dom, to zaniemówiła, jednak internauci wytknęli sporą liczbę błędów projektantom. Poszło o funkcjonalność mieszkania - w końcu para wychowuje trójkę dzieci.

"Łóżeczko niemowlaka przy kominku, schody bez balustrady i kabina prysznicowa bez progu. Jako matka trójki dzieci, szczerze? Nieudana rewolucja", "A ten najmłodszy synek już zawsze będzie spał z rodzicami w salonie? Łóżeczko przy kominku, na górze łóżko piętrowe raczej się nie zmieści? Ani dodatkowe u któregoś z braci? Wolałabym zdecydowanie pokoik dla najmłodszego zamiast pralni." - mnożą się komentarze internautów w social mediach.

Wielkie emocje w ostatnim odcinku programu "Nasz nowy dom". Pierwsza taka sytuacja

Tak naprawdę każdy odcinek programu "Nasz nowy dom", to ogromna dawka przeróżnych emocji. Od początkowego żalu i smutku, aż do euforii po skończonym projekcie. Ostatnio na widzów czekały dodatkowe "atrakcje". Mianowicie Agnieszka i Wojtek po trudach związanych z codziennym życiem w trakcie remontu wybrali się na romantyczną kolację. Podczas niej mężczyzna zdecydował się na ponowne oświadczyny, wręczając swojej żonie piękny pierścionek. Kobieta nie kryła wzruszenia, dodając, że nie spodziewała się takiego romantycznego momentu.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Emocji w ostatnim odcinku "Nasz nowy dom" nie brakowało
Emocji w ostatnim odcinku "Nasz nowy dom" nie brakowało© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także