Gabriel Seweryn ostrzegł ją przed byłym partnerem? Te słowa przekazał Ewelinie Ruckgaber przed śmiercią

Ewelina Ruckgaber (fot. KAPiF), Gabriel Seweryn (fot. AKPA)
Ewelina Ruckgaber (fot. KAPiF), Gabriel Seweryn (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA, KAPiF

04.12.2023 09:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gabriel Seweryn miał przekazać swojej przyjaciółce, Ewelinie Ruckgaber, zaskakujące słowa o swoim byłym partnerze. Aktorka postanowiła wspomnieć o tym w jednym ze swoich ostatnich wywiadów. Przyznała też, że hejt spadający na ostatniego partnera zmarłego influencera jest nieuzasadniony.

Wieść o tym, że Gabriel Seweryn nie żyje, wstrząsnęła polskim Internetem. Znany z Królowych życia projektant mody i influencer zmarł w wieku 56 lat w szpitalu. Okoliczności jego śmierci wzbudziły jeszcze większe kontrowersje, ponieważ nie doczekał się należytej reakcji po błaganiu o pomoc. Został pożegnany przez liczne gwiazdy i osoby z show-biznesu, w tym swojego byłego partnera, Rafała Grabiasa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Qczaj szczerze o sytuacji z Gabrielem Sewerynem: "Ludzie grillują służbę zdrowia"

Gabriel Seweryn ostrzegł przed swoim byłym ukochanym?

Z Grabiasem Seweryn był w długoletnim związku, który trwał 18 lat. Tuż przed śmiercią miał jednak przekazać swojej przyjaciółce, Ewelinie Ruckgaber, co faktycznie sądzi o swoim byłym partnerze. Aktorka wstrzymywała się przed komentarzem, jednak koniec końców przywołała słowa zmarłego w wywiadzie ze Światem Gwiazd.

Starałam się nie wypowiadać w tym temacie, bo już sporo hejtu zebrałam, ale gdy ostatni raz widziałam się z Gabrielem, to powiedział mi jasno i wprost: "Ewelina! Ja nie chce mieć kontaktu z tym człowiekiem! On zniszczył mi życie. Kocham mojego partnera Kamila i błagam, jak spotkasz Rafała, to do niego nie podchodź..." - powiedziała Ruckgaber.

W dalszej części rozmowy postanowiła temat rozwinąć i wyjaśnić, dlaczego o tym wszystkim powiedziała:

Ja zacytowałam tylko to, co mówił do mnie Gabriel. Był dorosłym człowiekiem, więc się nie wpierdzielałam... Każdy ma swoje życie i prowadzi je w taki sposób, w jaki chce.

Ruckgaber broni ostatniego partnera Seweryna

Ewelina Ruckgaber odwołała się również do hejtu, który spadł na ostatniego partnera Seweryna, Kamila. Według niej, jest on zupełnie nieuzasadniony i krzywdzący. Swoje obserwacje poparła własnymi wspomnieniami.

Nie wiedziałam, że tak dużo osób uważa, że to on sprowadzał Gabriela na złą drogę. Ja, widziałam w nich zakochanych ludzi. I przede wszystkim liczyłam się ze zdaniem Gabriela, że go kocha i że chce uszanowania jego decyzji - przyznała.
Zobacz także