Ida Nowakowska opuści Polskę? Po stracie pracy w "PnŚ" szuka miejsca dla siebie

Ida Nowakowska opuści Polskę? Po stracie pracy w "PnŚ" szuka miejsca dla siebie

Ida Nowakowska wyjedzie z Polski?
Ida Nowakowska wyjedzie z Polski?
Źródło zdjęć: © Instagram
24.04.2024 12:05

Ida Nowakowska miała świetnie zapowiadającą się karierę w USA. Czy teraz, gdy straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie", wróci do Los Angeles? Była gwiazda TVP sugeruje, że Polska nie ma jej wiele do zaoferowania w porównaniu ze Stanami lub Francją.

Ida Nowakowska straciła pracę w "Pytaniu na śniadanie" po tym, jak w Telewizji Polskiej zmieniły się władze. Co prawda wciąż można ją oglądać w "The Voice Kids", ale trzeba przyznać, że z polskim show-biznesem wiąże ją coraz mniej.

Ida Nowakowska świetnie radziła sobie w USA

Mało kto wie, że prezenterka skończyła studia w USA, na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles. Prowadziła także własną szkołę tańca Axial Pointe School of ContemporaryBallet w Mieście Aniołów. W "The World"s Best" pojawiła się w jury, gdzie zasiadali także Drew Barrymore, RuPaul i Faith Hill.

Wróciła do Polski, gdy zaproponowano jej rolę jurorki w "Dance, Dance, Dance", a niedługo potem dołączyła do grupy prezenterów "Pytania na śniadanie". Ida Nowakowska nie kryje swoich przekonań religijnych, które korespondowały z tym, co chciała pokazywać Telewizja Polska.

Wyprowadzka Idy Nowakowskiej coraz bliżej?

Gwiazda straciła jednak posadę w "Pytaniu na śniadanie", tak jak pozostali prezenterzy. Pozostała co prawda w programie "The Voice Kids", ale nie jest to dla niej wyzwanie.

Ida Nowakowska, w rozmowie z Plejadą przyznała, że zawodowo coraz więcej łączy ją z innymi krajami, USA oraz Francją.

To prawda, że moje życie się teraz tak podzieliło bardziej na Amerykę. Dużo czasu teraz będę spędzać w Los Angeles, w Waszyngtonie, również i w Paryżu, bo tam właśnie mam projekty, więc będę je realizować - powiedziała.

Prezenterka obiecała, że więcej usłyszymy o projektach w jej social mediach, gdyż zamierza się chwalić tym, co robi.

Projekty są bardzo ciekawe, niesamowite i są spełnieniem moich marzeń. Na pewno będę się dzielić tym z moimi fanami, z moją całą grupą, która mnie obserwuje i wspiera, wiem, że oni trzymają kciuki.
Ida Nowakowska na planie "The Voice Kids"
Ida Nowakowska na planie "The Voice Kids"© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także