Ida Nowakowska zaskoczyła wyznaniem. Była prowadząca "Pytania na śniadanie" zmieni stację?

Ida Nowakowska zaskoczyła wyznaniem. Była prowadząca "Pytania na śniadanie" zmieni stację?

Ida Nowakowska zmieni obóz? (fot. KAPiF)
Ida Nowakowska zmieni obóz? (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
23.04.2024 15:48

Przyszłość Idy Nowakowskiej w TVP stoi pod znakiem zapytania. Chociaż dziennikarka wróci do "The Voice Kids", nie wiadomo, co wydarzy się później. Gwiazda telewizji publicznej wyznała jednak, w jakim programie konkurencyjnej stacji się widzi.

Po zmianach w TVP, które zaszły na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, wizerunek telewizji publicznej znacząco się zmienił. Wskutek decyzji nowych władz stacji pracę w popularnych programach straciły m.in. pary znane z "Pytania na Śniadanie". Taki los spotkał Idę Nowakowską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ida Nowakowska nie straciła pracy w TVP

Chociaż Nowakowskiej od dłuższego czasu nie oglądamy w śniadaniówce od TVP, wciąż nie oznacza to, że straciła pracę w stacji. Nadal będzie można zobaczyć ją w roli prowadzącej programu "The Voice Kids", gdzie z razem z Tomaszem Kammelem zadba o konferansjerkę. Jak powiedziała Plejadzie:

Tak, oczywiście. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania. 27 kwietnia na żywo zobaczymy się w "The Voice Kids". Zapraszam z całego serca. Nie dość, że mamy wspaniałych uczestników, utalentowane dzieci, które ciężko pracują na to, żeby pokazać całej Polsce swój talent, to też wspierających rodziców.

Nowakowska chciałaby przejść do Polsatu?

Na ten moment nie wiadomo jednak, jak długo dziennikarka będzie jeszcze współpracować z Telewizją Publiczną. ShowNewsowi udało się jednak dowiedzieć, w jakim programie konkurencyjnej stacji z chęcią wzięłaby udział. Okazuje się, że Nowakowska widzi się jako jurorka w "Tańcu z Gwiazdami". Tematyka jest jej szczególnie bliska, jako że sama od lat pasjonuje się tańcem. Na pytanie, czy byłaby zainteresowana, odpowiedziała:

Oczywiście, w "Tańcu z gwiazdami" rzecz jasna tak. Taniec to jest coś, co kocham. Coś, co widziałam w każdej formie, coś co wykonywałam w każdej formie od 6. roku życia i bardzo bym chciała wspierać dalej osoby, które pokazują, że taniec jest niezwykle ważny. Propagowanie tańca to jest myślę jeden z celów właśnie "Tańca z Gwiazdami" i to bardzo dobrze im wychodzi. Kibicuję wszystkim, którzy są zaangażowani - wyjaśniła.
Ida Nowakowska widzi się w Polsacie (fot. KAPiF)
Ida Nowakowska widzi się w Polsacie (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także