Internauci jadą po Polsacie z góry na dół. Kontrowersyjny raper śpiewał z playbacku?

Malik Montana na Polsat Hit Festiwal (fot. AKPA)
Malik Montana na Polsat Hit Festiwal (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA

26.05.2024 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polsat zakończył tegoroczną edycję swojego Hit Festiwalu w Sopocie. Nie wszystkie decyzje spodobały się jednak widowni. Kontrowersyjny raper Malik Montana rzeczywiście zaśpiewał z playbacku?

Wielki sopocki Polsat Hit Festiwal zgromadził tysiące słuchaczy na trybunach i jeszcze więcej przed telewizorami. Muzyczna impreza Polsatu co roku stara się być na bieżąco z trendami, eksperymentując z zapraszanymi artystami. Niektóre próby przekonania do siebie młodszej widowni nie są jednak udane. Tak było m.in. w przypadku koncertu Malika Montany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Malik Montana wystąpił na Polsat Hit Festiwal

Montana zdołał wielokrotnie zrobić wokół siebie burzę. Kontrowersyjny raper szokował widownię nie tylko wulgarnymi tekstami swoich utworów, ale także wypowiedziami. Nie jest tajemnicą też, że lubi obnosić się z gangsterskim wizerunkiem.

Wszystko wskazuje jednak na to, że w ostatnich miesiącach artysta podjął próbę ocieplenia swojego wizerunku. Nie tylko nagrał numer wspólnie z Majką Jeżowską, ale także przyjął zaproszenie na polsatowski festiwal. Co więcej, na scenie zaśpiewał razem z gwiazdą piosenki dziecięcej.

Internauci nie mają litości dla Polsatu

Widzowie stacji najwyraźniej jednak nie przyjęli dobrze udziału Malika na imprezie. Wystarczy rzucić okiem na komentarze pod instagramowym postem, aby zobaczyć jak dużo podniosło się krytycznych głosów. Internauci ganią Polsat za promowanie niewłaściwych artystów.

"No cóż, muzyka Polska w dniu dzisiejszym umarła. Komu przeszkadzały mądre teksty i emocje legend polskiej piosenki?", "Ten występ to był cyrk", "Współczuję ludziom, którzy kupili bilety na sobotę" - czytamy.

Pojawiły się także podejrzenia, jakoby Montana miał korzystać z playbacku. Takie praktyki nigdy nie są dobrze przyjmowane przez publiczność:

"Trochę podkład się rozjeżdża z Malikiem i słychać echo", "Playback jak nic".
Malin Montana na scenie Polsatu (fot. AKPA)
Malin Montana na scenie Polsatu (fot. AKPA)© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także