Publiczność zamurowało. Kuba Badach z kolejną WTOPĄ na żywo. Posprzeczał się na scenie

Kuba Badach znowu zaliczył wpadkę (fot. KAPiF, AKPA)
Kuba Badach znowu zaliczył wpadkę (fot. KAPiF, AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA, KAPiF

26.05.2024 08:26, aktual.: 26.05.2024 08:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Badach zadebiutował jako konferansjer. Dopiero co zaliczył jednak wtopę na scenie Polsat Hit Festiwal w Sopocie, a tu kolejna.

To dla Kuby Badacha okazja, aby pokazać się szerszej publiczności. Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, znany jazzowy muzyk, właśnie zaliczył swój debiut konferansjerski na scenie Polsat Hit Festiwal w Sopocie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kuba Badach zaliczył wpadkę na scenie

Już podczas pierwszego dnia swoich zmagań Badach zaliczył wpadkę, która została mu szeroko wytknięta w mediach. W pewnym momencie nawiązał bowiem do ataków paniki, które uznawane są za temat wrażliwy. Swojego czasu zażartował sobie z nich Filip Chajzer i szybko tej decyzji pożałował.

Krzysztof [Ibisz] mówi: "Kubuś, Kubuś, ja wiem, będziesz debiutował w roli konferansjera, możesz dostać ataku paniki, ale nie przejmuj się, załatwiłem to z sopocką publicznością, że na dzień dobry, dla otuchy, dostaniesz od nich brawa" - oznajmił muzyk.

Kolejna wtopa Badacha. Posprzeczał się na wizji

Drugiego dnia też było ciekawie. Po tym, gdy Maciej Rock i Maciej Dowbor przypomnieli Badachowi występ, na którym go wygwizdano, piosenkarz miał odpowiedzieć na to pytanie, czym zajmowałby się poza muzyką i czy w ogóle mógłby to robić. Ten wypalił:

Szczerze? Tak. Mógłbym. Strzelę sobie teraz w kolano, nawet oba, ale powiem. Byłbym policjantem drogówki.

Chwilę później zaczął sprzeczać się z współprowadzącymi o to, jakich kierunkowskazów należy używać podczas wjazdu i zjazdu z ronda. Takiej sytuacji publiczność raczej się nie spodziewała.

Kuba Badach z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem (fot. AKPA)
Kuba Badach z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem (fot. AKPA)© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także