Widzowie zażenowani występem Skolima w Sopocie. Poleciały mocne komentarze: "Serio, disco polo?"

Skolim wystąpił na Polsat Hit Festiwal (Instagram)
Skolim wystąpił na Polsat Hit Festiwal (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram

26.05.2024 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polsat Hit Festiwal za nami. Na scenie wystąpiły największe gwiazdy polskiej muzyki, nie wszystkie wybory jednak spodobały się publiczności. Po występie Skolima zawrzało w sieci.

To już koniec kilkudniowego Polsat Hit Festiwal, corocznej imprezy muzycznej od Polsatu. Jak zawsze, na scenie w Sopocie zagrały najgorętsze nazwiska polskiej muzyki. Wśród nich znalazły się jednak gwiazdy, które wywołały pewne kontrowersje. Jedną z nich był Konrad Skolimowski, znany szerzej jako Skolim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Skolim dał koncert na Polsat Hit Festiwal

Twórczość Skolima koncentruje się przede wszystkim na disco polo, poddanym przez artystę unowocześnieniu. Jego przeboje zdołały zaskarbić sobie sympatię sporej publiczności. Piosenkarz ma jednak także niemałe grono krytyków, którym nie podoba się styl wykonywanej przez niego muzyki.

Jego występ na Polsat Hit Festiwal miał spektakularną oprawę wizualną, nie zabrakło również choreografii w wykonaniu licznej grupie tancerzy. Nie udało mu się jednak trafić do wszystkich serc.

Komentarze po występie Skolima nie napawają optymizmem

Pod oficjalnym postem Polsatu z koncertu Skolima zrobiło się gorąco. Krytycznie nastawieni internauci nie omieszkali wyrazić swojej frustracji na widok nielubianego artysty. Czyżby Polsat rzeczywiście popełnił błąd włączając go w line-up? Niektóre komentarze mogą tak sugerować:

"Gdy człowiek myśli, że nie może być już nic gorszego", "Serio? Disco polo na festiwalu w Sopocie? Wstyd", "Niech mi ktoś wytłumaczy, po co robić te festiwale, jak to czysty playback i tandeta?", "Bełkot", "To ma być festiwalowy poziom?".

Znalazły się także bardziej przychylne głosy, jest ich jednak niewiele. Widownia zdawała się jednak dobrze bawić, śpiewając ze Skolimem jego hity.

Skolim zaśpiewał na scenie w Sopocie (Instagram)
Skolim zaśpiewał na scenie w Sopocie (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także