Iwona Pavlović jak zwykle czepiała się Dagmary Kaźmierskiej. Wtedy do akcji wkroczył Conan

Iwona Pavlović jak zwykle czepiała się Dagmary Kaźmierskiej. Wtedy do akcji wkroczył Conan

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
07.04.2024 22:18

Ivona Pavlović nie żałowała krytyki w ocenie tańca Dagmary Kaźmierskiej. Nagle do mikrofonu przepchnął się Conan. Nie zamierzał milczeć i rzucił do jurorki kilka gorzkich słów.

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". I choć brawurowo przechodziła do kolejnych odcinków, nie miała łatwo. Oceny jurorów pozostawiają wiele do życzenia, ich opinie także nie były zbyt miłe. Tym razem syn Dagmary nie mógł milczeć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska surowo oceniona przez jurorów "Tańca z gwiazdami"

Trzeba przyznać, że choć jurorzy przyznają, że Dagmara jest wyjątkową osobą, która ubarwia całe show, to o jej tańcach nie mieli wiele miłego do powiedzenia. Szczególnie Czarna Mamba, Iwona Pavlović, była ostra w swoich osądach. Ostatnio także Ewa Kasprzyk zaskoczyła wyznaniem, że Dagmarze Kaźmierskiej brakowało jedynie rury, bo jej taniec był wulgarny.

Mimo wszystko Kaźmierska dostawała głosy widzów w takiej ilości, że przechodziła z odcinka na odcinek i mogła zaprezentować widzom stacji Polsat kolejny taniec.

Iwona Pavlović nie gryzła się w język. Syn stanął w obronie Dagmary Kaźmierskiej

Tym razem Dagmara i Marcin wykonali ogniste passo doble. Dagmara Kaźmierska usłyszała nawet od Iwony, że to był jej najlepszy taniec, ale... nie zabrakło słów krytyki, bo okazało się, że choć był najlepszy, to ten taniec również był źle wykonany. Tego samego zdania była Ewa Kasprzyk, która stwierdziła, że Dagmara nie znała kroków do passo doble.

Wtedy na scenę "Tańca z gwiazdami" wkroczył Conan Kaźmierski, syn Dagmary, który wręczył mamie kwiaty, ale także stwierdził, że musi wygłosić kilka słów do mikrofonu.

Gdyby pani Iwona miała takie nogi, jak moja mama, to by nie zrobiła ani jednego kroku - powiedział w emocjach.

Jurorka nie została mu dłużna.

A może kogoś boli brzuch? My nie wiemy - odparła.

Dagmara Kaźmierska także dodała, że zgodziła się na wszystkie warunki programu, więc musi pogodzić się z opiniami jurorów. Para zdobyła 19 punktów i choć była zagrożona, przeszła do kolejnego etapu zmagań.

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel i Krzysztof Ibisz w "Tańcu z gwiazdami"
Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel i Krzysztof Ibisz w "Tańcu z gwiazdami"© KAPIF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także