Jej praca w TVP stoi pod znakiem zapytania. Ida Nowakowska zdradziła, co może się wydarzyć

Jej praca w TVP stoi pod znakiem zapytania. Ida Nowakowska zdradziła, co może się wydarzyć

Ida Nowakowska zachowa pracę w TVP? (fot. KAPiF, Instagram)
Ida Nowakowska zachowa pracę w TVP? (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
28.04.2024 17:54, aktualizacja: 28.04.2024 20:13

Ida Nowakowska i Tomasz Kammel zaliczyli występ w finałowym odcinku "The Voice Kids". Wcześniej duet otrzymał zwolnienia z "Pytania na Śniadanie". Prezenterka powiedziała nam, jak widzi niedaleką przyszłość i swojej kariery i co może na nią czekać.

Po drastycznych zmianach w TVP pracę w "Pytaniu na Śniadanie" straciły wszystkie duety prezenterskie. Z pracą musieli pożegnać się m.in. Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, którzy z telewizją publiczną związani są jeszcze przez "The Voice Kids". Zapytaliśmy Nowakowską o to, jak widzi swoją przyszłość w stacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ida Nowakowska jest dumna z udziału w "The Voice Kids"

Dla Nowakowskiej, która miała okazję wystąpić w ostatnim odcinku tegorocznej edycji "The Voice Kids", była to wspaniała przygoda. Sama ma doświadczenia z tańcem, jako że stanowi on bardzo ważną część życia, więc doskonale wie, ile dla młodych osób znaczą takie debiuty.

Za każdym razem, kiedy prowadzę program o kimś wspaniałym, o wspaniałych dzieciach, które spełniają swoje marzenia, jestem szczęśliwa. Że mogę je przeprowadzić te dzieci przez program i dodać im skrzydeł, bo taka jest moja rola. Osoby, która zrobiła bardzo dużo w tych artystycznych kierunkach i wiem dokładnie, z czym to się je - powiedziała.

Docenia każdą osobę, która miała odwagę wystąpić przed publicznością w studiu. Podkreśla również, że jest gotowa wesprzeć uczestników w razie potrzeby:

Program wygrała Michell, ale każdy z uczestników jest wspaniały. Oczywiście, nie zapominajcie o tym, że będą osoby, które będę podcinać wam skrzydła, a wtedy zadzwońcie do mnie. Ja jako prowadząca będę dodawać wiatru w wasze skrzydła.
Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA

Co przyszłość kryje dla Idy Nowakowskiej?

Po zakończeniu "The Voice Kids" kariera Nowakowskiej w TVP stoi pod znakiem zapytania. Tak naprawdę nadal nie mamy oficjalnego potwierdzenia, jakoby prezenterka zerwała wszystkie więzi ze stacją. Zdradziła nam, jak sama widzi swoją przyszłość.

Myślę, że warto się skupić na tym, co tu i teraz. Świętujemy wielki finał siódmej edycji "The Voice Kids". A co będzie? Mam nadzieję, że będzie piękne. A tak naprawdę to jestem tego pewna.
Ida Nowakowska w "The Voice Kids" (fot. KAPiF)
Ida Nowakowska w "The Voice Kids" (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także