Katarzyna Cichopek zostawi Macieja Kurzajewskiego na lodzie? O nim cisza jak makiem zasiał

Katarzyna Cichopek zostawi Macieja Kurzajewskiego na lodzie? O nim cisza jak makiem zasiał

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
15.03.2024 20:32

Katarzyna Cichopek niedawno pożegnała się z rolą prowadzącej program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie". Niedługo jednak może się znów pojawić w roli prezenterki. O jakich propozycjach mowa i co z jej ukochanym, który partnerował jej także w pracy?

Katarzyna Cichopek nie została prowadzącą, dopiero gdy dostała angaż w "Pytaniu na śniadanie". Już wcześniej zmierzyła się z tą rolą, choćby w programie "Sexy Mama". Czy teraz, po utracie pracy, inna stacja niż TVP zaproponuje jej angaż na miarę jej możliwości?

Katarzyna Cichopek wróci do telewizji jako prezenterka?

Aktorka jest rozpoznawalna i budzi sympatię. Nic zatem dziwnego, że inna stacja niż TVP myśli o zatrudnieniu jej w roli prezenterki. Mowa oczywiście o Polsacie. Kasia nie jest tam zupełnie anonimowa. Kiedy Cichopek zaczynała karierę aktorską w "M jak Miłość", dyrektorem programowym była w TVP2 Nina Terentiew, która teraz ma wiele do powiedzenia w Polsacie.

Sama Katarzyna Cichopek współpracowała także ze stacją ze słoneczkiem przy okazji różnych eventów, wystąpiła także w programie "Jak oni śpiewają", była też gospodynią "Sexy Mamy" w Polsat Cafe.

Nowa rola Katarzyny Cichopek. Co z Maciejem Kurzajewskim?

Pomponik cytuje źródło, które twierdzi, że rozmowy na temat powrotu Kasi na ekrany telewizorów trwają.

Kasia jest otwarta na propozycje, bo podoba się jej rola prezenterki. Z jednej strony rozmawia o autorskim programie, który ma szansę iść w jakimś tematycznym kanale Polsatu, a jak się będzie oglądał, to na głównej antenie. Z drugiej jest przymierzana do czegoś jeszcze większego. Możliwe, że poprowadzi reaktywowane "Must be the music".

Katarzyna Cichopek ma zatem szansę znów czarować widzów swoim śnieżnobiałym uśmiechem. Co jednak z Maciejem Kurzajewskim, który partnerował jej w "Pytaniu na śniadanie"? Na razie nic nie wiadomo na temat jego nowego angażu.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Katarzyna Cichopek w fioletowym garniturze
Katarzyna Cichopek w fioletowym garniturze © Instagram.com, katarzynacichopek
Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także