Klaudia Nieścior o "Top Model" i o planach na przyszłość. "W tym kierunku się rozwijam" [WIDEO]

23.09.2023 19:59

Klaudia Nieścior zdradziła, co myśli o aktualnej edycji "Top Model". Zdradziła też, jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

Klaudia Nieścior zasłynęła w 11. edycji programu "Top Model". Zwyciężyła i odniosła ogromny sukces w modelingu. Teraz jest influencerką - jej konta w mediach społecznościowych śledzą setki tysięcy followersów. Klaudia w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, co myśli o najnowszej edycji "Top Model" i zdradziła, jakie ma plany na przyszłość.

Klaudia Nieścior o "Top Model"

Klaudia zrobiła furorę w 11. edycji programu. Czy teraz, po tym, jak jej przygoda z produkcją TVN się zakończyła, nadal śledzi losy bohaterów kolejnych edycji?

Tak oglądam, co prawda chwilę po czasie. Oglądam najczęściej na drugi dzień no i ja też byłam tam fizycznie na castingach, więc wiem jak to wyglądało po tej drugiej stronie i fajnie - wyznała.

Klaudia Nieścior o uczestnikach nowej edycji "Top Model"

Co Klaudia myśli o uczestnikach obecnej edycji? Odpowiedziała szczerze.

Mam już swoich faworytów. Ciężko mi powiedzieć co o nich myślę, bo ich słabo znam. Zobaczymy jak to wszystko rozwinie się w trakcie programu. Oczywiście, uważam, że nasza edycja była najlepsza i że ta nie będzie tak ciekawa, oby. Oczywiście żartuję. Zobaczymy i czekam jak się rozwinie sytuacja - mówiła nam Klaudia.

Jakie plany na przyszłość ma Klaudia Nieścior?

Zwyciężczyni 11. edycji "Top Model" wyznała, w którym kierunku chciałaby teraz pójść.

Moje plany pod względem muzycznym dalej stoją w miejscu, niestety. W tym kierunku na pewno chce dalej się rozwijać. Chodzę na lekcje śpiewu, cały czas się rozwijam i mam nadzieję, że podpisanie kontaktu z wytwórnią przyjdzie lada moment - wyznała.

Modeling nie jest dla niej priorytetem. Bardziej stawia na muzykę?

Myślę, że tak i też od początku o tym mówiłam. Dziś zgadzam się z Anią Rubik, że będę chciała działać bardziej w internecie niż stricte modelingowo, a ta muzyka wyszła tak w międzyczasie. Będą to chciała robić profesjonalnie i mam nadzieję, że się uda - podsumowała.

Trzymamy kciuki!

  • X edycja Festiwalu See Bloggers 2023, See Bloggers, See Bloggers 2023, czerwiec 2023
  • Klaudia Nieścior
  • Barbie, "Barbie" - premiera filmu, lipiec 2023, premiera, kobieta
  • maj 2023, L'Oreal
[1/4] X edycja Festiwalu See Bloggers 2023, See Bloggers, See Bloggers 2023, czerwiec 2023Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także