Ma się czego obawiać? Podano wyniki oglądalności programu Małgorzaty Rozenek

Ma się czego obawiać? Podano wyniki oglądalności programu Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Małgorzata Rozenek w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
07.05.2024 12:29

Małgorzata Rozenek straciła pracę w "Dzień dobry TVN", by otrzymać zupełnie nowy, własny program. Jak wyglądają wyniki oglądalności "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"?

Małgorzata Rozenek dostała własny program, w którym musi zmierzyć się z własnym i słabościami i przekraczać niejednokrotnie wiele swoich granic. Jak jej się to udaje? Co powiedziała na temat kolejnej edycji?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Rozenek mierzy się z sześcioma mężczyznami

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" to program o przekraczaniu swoich granic. Małgorzata Rozenek w każdym odcinku miedzy się z jedną dyscypliną, z którą nie miała dotąd do czynienia, tak samo, jak drugi z uczestników.

W każdym odcinku naprzeciwko dziennikarki staje inny mężczyzna, który podejmuje się przygotowania do rywalizacji w tej samej kategorii. W pierwszym odcinku Rozenek płynęła w lodowatej wodzie w styczniu, w kolejnym - wspinała się na niebotyczną wysokość. W ostatnim odcinku próbowała fachu drwala.

Małgorzata Rozenek może się cieszyć? Wyniki oglądalności mówią same za siebie

Portal Wirtualne Media podał informację o widowni nowego programu Małgorzaty Rozenek. Czy dziennikarka ma się z czego cieszyć, czy raczej może liczyć na zdjęcie tego formatu?

Okazuje się, że każdy z odcinków zgromadził przed telewizorami średnio 542 tysiące osób, co dało TVN 5,25% udziału w rynku w każdy wtorek po 21:35. Przynajmniej na minutę włączyła ten format imponująca liczba widzów - 1,54 mln!

Najwięcej osób śledziło dotychczas drugi odcinek i było to 630 tysięcy osób. Jesteśmy ciekawi, jak pójdzie Małgosi w kolejnych odcinkach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także