Maciej Dowbor reaguje na zmiany w nowym sezonie "Twoja Twarz...". Cieszy się z jednej rzeczy

05.07.2024 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maciej Dowbor jakiś czas temu ogłosił, że odchodzi z telewizji Polsat. To oczywiście oznacza zmiany w niektórych programach stacji, na które niedawno zareagował dziennikarz.

Odejście Macieja Dowbora z Polsatu wywołało spore poruszenie w stacji. Mało kto spodziewał się takiej decyzji dziennikarza, jednak jak sam przyznał w rozmowie z naszą reporterką Karoliną Motylewską, myślał o tym od dawna.

Dowbor opowiedział o potencjalnych zmianach w "TTBZ"

Maciej Dowbor był związany z Polsatem przez blisko dwie dekady. Przez te wszystkie lata zbudował sobie świetną pozycję, będąc tym samym jednym z najpopularniejszych dziennikarzy i prezenterów stacji. W ostatnich latach prowadził program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a wcześniej cotygodniowy magazyn "Się kręci".

Szybko pojawiły się plotki, że jego była koleżanka z redakcji "Się kręci" zajmie jego miejsce w "TTBZ". Mowa oczywiście o Agnieszce Hyży. A co na to sam Dowbor?

Jeżeli to jest prawda, ale zakładam, że ta wiadomość na dniach będzie ogłoszona, bo oni w lipcu powinni zacząć zdjęcia. Inaczej się nie wyrobią produkcyjnie. Kto jak kto, ale ja wiem, jak ten program się robi. Cieszę się, że Maciej (Rock) będzie w dobrych rękach, że program będzie kontynuowany i trzymam kciuki za całą ekipę.

Dodał, że Hyży będzie dobrym wyborem:

Aga to nasza wychowanka. My z Rockiem na własnej piersi ją wychowywaliśmy w programie "Się kreci". Na początku była naszą wychowanką, a potem naszym pełnoprawnym partnerem zawodowym i są takie rzeczy, w których Aga jest świetna. Trzymam za nią kciuki, mam nadzieję, że sobie poradzi i że będzie się dobrze bawić, że widzowie ją w tej roli polubią. Najbardziej cieszę się, że Maciej będzie miał partnerkę, którą dobrze zna, z którą się lubi, z którą dobrze na scenie współpracuje.

Tak jak wspomniał Dowbor - na dniach powinniśmy się dowiedzieć, czy plotki o Hyży w roli współprowadzącej znajdą swoje pokrycie w rzeczywistości.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także