Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej". Zdradziła, kiedy pojawi się na ekranie

Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej". Zdradziła, kiedy pojawi się na ekranie

Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"
Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"
Źródło zdjęć: © Kapif
03.03.2024 17:15

Widzowie "Na Wspólnej" z pewnością stęsknili się za postacią Zuzy. Choć spekulowało się, że postać grana przez Małgorzatę Sochę zostanie uśmiercona, ponownie zobaczymy ją na ekranie. Kiedy fani mogą się jej spodziewać?

"Na Wspólnej" wykreowało wiele uwielbianych przez widzów postaci. W latach 2007-2022 mogliśmy śledzić perypetie Zuzy, w którą wcielała się Małgorzata Socha. Aktorka zasmuciła wielu fanów, informując, że żegna się z produkcją, aby mocniej skupić na życiu rodzinnym. Teraz jednak wielbiciele aktorki mają powód do radości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Socha wraca do "M jak Miłość". Kiedy pojawi się w serialu?

Choć postać Zuzy nie została uśmiercona, scenarzyści usunęli ją z głównych wątków i przewijała się jedynie w rozmowach innych bohaterów. Jednak Małgorzata Socha w rozmowie z "Faktem" poinformowała, że ponownie pojawi się w serialu.

Na chwilę wrócę do "Na Wspólnej", żeby poukładać niedomknięte sprawy, powyjaśniać. Nie mogę nic więcej zdradzić. Powiem tylko, że stanie się to bliżej wiosny - zdradziła.

Nie wiadomo więc, czy serialowa Zuza pojawi się w produkcji na stałe, czego z pewnością oczekują wierni fani.

Małgorzata Socha zrezygnowała z "Na Wspólnej" dla rodziny

W rozmowie z "Faktem" Małgorzata Socha po odejściu z "Na Wspólnej" tłumaczyła, że chciała zwolnić tempo. Natłok zawodowych obowiązków nie pozwalał jej skupić się w dostatecznym stopniu na życiu rodzinnym.

Poczułam, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego - mówiła.

Niecierpliwie czekamy, aż postać Zuzy ponownie zagości w "Na Wspólnej".

Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"
Małgorzata Socha wraca do "Na Wspólnej"© KAPIF | (c) by KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także