Małgorzata z "Sanatorium miłości" przerwała milczenie. Internauci nie dają jej spokoju

Małgorzata z "Sanatorium miłości" przerwała milczenie. Internauci nie dają jej spokoju

Małgorzata z "Sanatorium miłości" odcięła się hejterom (Facebook)
Małgorzata z "Sanatorium miłości" odcięła się hejterom (Facebook)
Źródło zdjęć: © Facebook
17.04.2024 19:32

Widzowie "Sanatorium miłości" najwyraźniej uwzięli się na Małgorzatę, której zachowanie wzbudza coraz więcej kontrowersji. Gwiazda programu postanowiła odgryźć się wszystkim hejterom. Wystosowała dedykowaną dla nich wiadomość. Co napisała?

Coraz bliżej finału obecnej edycji "Sanatorium miłości". Już wkrótce dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy kuracjuszy. Tymczasem pod postami w mediach społecznościowych programu co rusz dochodzi do kolejnej burzy. Jedną z najczęściej wspominanych uczestniczek jest Małgorzata, która zdołała sobie nieźle nagrabić o publiczności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata z "Sanatorium miłości" odpowiada hejterom

Negatywnych opinii na temat jej wyborów pojawiło się tyle, że kuracjuszka straciła cierpliwość i postanowiła przerwać milczenie. W wywiadzie przeprowadzonym przez internetową redakcję TVP wspomniała o nieprzychylnych komentarzach. Streściła przy okazji, co sądzi o hejterach.

W programie emocje sięgają zenitu, cały czas dużo się dzieje, co wpływa też na nasze reakcje. Uważam, że osoby piszące negatywne komentarze powinny być bardziej wyrozumiałe. Ja cały czas staram się podchodzić do wszystkiego z otwartością i humorem. Program traktuję jako wspaniałą przygodę i piękny czas - powiedziała.

Jak podkreśla, spadający na nią hejt nauczył ją pewnych rzeczy. Refleksjami na ten temat również nie omieszkała się podzielić.

Niestety w ostatnim czasie wylało się na mnie trochę hejtu i nie będę ukrywała, że mnie to nie dotyka. Dzięki temu doświadczeniu zrozumiałam jednak, że ocenianie innych przychodzi nam z wielką łatwością, trudniej jest znaleźć w sobie odwagę, żeby stanąć przed wyzwaniem, kamerą i zaprezentować siebie w pełni, zawalczyć o coś - dodała.

"Odczuwam pustkę". Małgorzata o doświadczeniach z planu "Sanatorium miłości"

To jednak nie wszystko. W rozmowie wspomniała o tym, że na planie programu zdarza jej się czuć... pustkę. Czyżby Małgorzata po zderzeniu się z rzeczywistością była rozczarowana tym, co zaoferowało jej "Sanatorium miłości"? Nachodzące odcinki pokażą.

Zdarza się, że siadam w fotelu i odczuwam potworną pustkę. Pojechałam do "Sanatorium miłości" z nadzieją, że poznam kogoś wartościowego - wyznała.
Małgorzata z "Sanatorium miłości" ma niemało hejterów (Instagram)
Małgorzata z "Sanatorium miłości" ma niemało hejterów (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także