TVP przeprosiła Monikę Olejnik. Mamy odpowiedź dziennikarki: "Żałuję"

29.01.2024 10:06, aktual.: 29.01.2024 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Olejnik była jedną z najbardziej krytykowanych przez TVP dziennikarek. Podczas rządów PiS powstawały szkalujące ją materiały, co potwierdził sąd. Jak dziennikarka ocenia zmiany, które następują w Telewizji Polskiej i czy cieszy się z przeprosin, wyemitowanych na antenie TVP?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Olejnik od lat wspiera WOŚP

Monika Olejnik znana jest z tego, że od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, kierowaną przez Jurka Owsiaka. Jak ocenia działania Orkiestry i kolejne finały?

Uwielbiam WOŚP i Jurka Owsiaka. Uczestniczę co roku w jego aukcji i licytacji, bo uważam, że musimy pomagać sobie i innym oraz że powinnyśmy być wszyscy razem. I to jest fantastyczne, że nie jesteśmy tylko raz w roku, ale cały czas i będziemy do końca świata.

W tym roku dziennikarka postanowiła wystawić na aukcji na rzecz WOŚP wspólny trening biegania oraz niespodziankę literacko-muzyczną. Chętnych nie brakuje, a ostatnia zaoferowana kwota to ponad siedemnaście tysięcy złotych. Licytacja zakończy się za kilka godzin.

Zmiany w TVP według Moniki Olejnik

Jak dziennikarka ocenia zmiany, które obserwujemy w TVP? Czy jest z nich zadowolona? Po głównym programie informacyjnym wreszcie wyemitowano przeprosiny dla Moniki Olejnik. W 2018 roku, w programie "Alarm", sugerowano, że kobieta ma coś wspólnego z prywatyzacją kamienic w Warszawie. Sąd w 2023 roku potwierdził, że wyemitowany materiał szkalował dobre imię dziennikarki, która nabyła mieszkanie w uczciwy sposób. Czy te przeprosiny ją satysfakcjonują?

Na razie zmian nie widzę i na razie się cieszę, że TVP mnie przeprosiło za skandaliczny program o mnie. Żałuję tylko, że to nie było za czasów pani Holeckiej, pana Adamczyka i tych, którzy niszczyli polskie media. Wolałabym, żeby przeprosili mnie ci, którzy zawinili, ale jestem zadowolona, że nastąpiły wreszcie przeprosiny.

Co wy na to?

Monika Olejnik podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Monika Olejnik podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy © KAPIF | KAPIF.pl
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także