Nieomal wyrzucono ją z "Magdy M.". Katarzyna Bujakiewicz zdradziła szczegóły afery na planie

Nieomal wyrzucono ją z "Magdy M.". Katarzyna Bujakiewicz zdradziła szczegóły afery na planie

Katarzyna Bujakiewicz została prawie wyrzucona z planu (fot. KAPiF)
Katarzyna Bujakiewicz została prawie wyrzucona z planu (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
20.04.2024 17:04

W karierze Katarzyny Bujakiewicz nie zawsze było kolorowo. Aktorka zdradziła w rozmowie z nami, że na planie "Magdy M." doszło do niemilej sytuacji.

Polscy widzowie doskonale kojarzą Katarzynę Bujakiewicz z wielu popularnych polskich filmów i seriali. Aktorka była także w obsadzie niegdyś popularnego, a obecnie nieco zapomnianego serialu "Magda M.". Opowiedziała o interesującej sytuacji, która miała miejsce na planie produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Bujakiewicz o wpadce na planie

Jak wyznała w rozmowie z nami, pewna decyzja poczyniona w studiu kosztowała ją mnóstwo stresu o swoją rolę. Pewnego dnia bowiem poprosiła pracującego tam fryzjera, aby skrócił jej końcówki. Ten jednak źle zinterpretował wskazówki, wskutek czego Bujakiewicz pożegnała się aż z 10 centymetrami włosów.

Pamiętam, że podczas kręcenia "Magdy M." zrobiłam taki numer, że chciałam delikatnie podciąć końcówki. Fryzjer nie zrozumiał, żeby delikatnie je podciąć, obciął mi 10 centymetrów i była afera na planie, bo mieliśmy kontynuację - powiedziała.

Katarzyna Bujakiewicz: "Bałam się, że mnie wyrzucą"

Aktorka po latach wspomina, że przez tą niewiele znaczącą wpadkę bardzo mocno obawiała się o swoją przyszłość w "Magdzie M.". W jej głowie majaczyła nawet myśl, że będzie musiała opuścić plan produkcji. Tak się jednak nie stało, nawet jeśli sposoby na poradzenie sobie z tym problemem były bardziej ograniczone niż obecnie.

Nagle moje loki się skróciły, przyjechał producent na plan, reżyser, bałam się, że mnie wyrzucą z tego serialu. Na szczęście nie wyrzucili. W tej chwili są inne czasy, można zrobić np. doczepy, ale wtedy nie było takiej możliwości - wyjaśniła.
Katarzyna Bujakiewicz grała w serialu "Magda M." (fot. KAPiF)
Katarzyna Bujakiewicz grała w serialu "Magda M." (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także