Norbi zniknie z "Koła fortuny"? Ma go zastąpić gwiazdor "Pytania na śniadanie"

Norbi zniknie z "Koła fortuny"? Ma go zastąpić gwiazdor "Pytania na śniadanie"

Norbi i Iza Krzan znikną z "Koła Fortuny"?
Norbi i Iza Krzan znikną z "Koła Fortuny"?
Źródło zdjęć: © AKPA
22.02.2024 10:53

Zmiany w TVP trwają w najlepsze. Nowe władze uporządkowały już "Pytanie na Śniadanie", a teraz nadszedł czas na kolejne programy rozrywkowe stacji. Dużo mówi się o zmianach w "Kole Fortuny", które jest jednym z hitów telewizji publicznej. Czy Norbi zniknie zastąpiony przez nowego prowadzącego?

"Koło Fortuny" to legendarny już program rozrywkowy Telewizji Polskiej. Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 1992 roku, a emisja trwała przez 6 lat. W tym okresie prowadzącymi byli między innymi Wojciech Pijanowski i Stanisław Mikulski. Następnie show powróciło w latach 2007-2009 kiedy w rolę prowadzącego wcielał się Krzysztof Tyniec. Od 2017 roku po raz kolejny widzowie mogą oglądać ten niezwykle popularny program, który aktualnie prowadzi Iza Krzan i Norbi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zmiany w TVP nie ominą "Koła Fortuny"? Norbi zdradził szczegóły

Mało kto przypuszczał, że poza pionem informacyjnym w Telewizji Polskiej nastąpią zmiany. Stało się zupełnie inaczej, a nowe władze zdecydowały pożegnać się z wieloma dziennikarzami. Miało to miejsce przede wszystkim w "Pytaniu na Śniadanie", a teraz najprawdopodobniej dotknie również "Koła Fortuny". Podczas niedawnego wywiadu, Norbi wspomniał, że po raz ostatni na planie popularnego programu był w maju ubiegłego roku. Od tego momentu czekał na telefon, który nie nadszedł, co może zwiastować zmiany. Ponadto Iza Krzan pochwaliła się na swoich social mediach, że rozpoczyna współpracę z Kanałem Zero Krzysztofa Stanowskiego.

Kto poprowadzi "Koło Fortuny"? Przewijają się pierwsze nazwiska

Do niedawna sporo mówiono o tym, że "Koło Fortuny" w ogóle może zniknąć z anteny. Jak podaje Pomponik, telewizja publiczna zdecydowała się pozostawić program, jednak czekają go zmiany personalne. Do końca maja zobaczymy jeszcze odcinki z Norbim i Krzan, ale tylko dlatego, że są już nagrane. Według wspomnianego portalu, nowym prowadzącym mógłby zostać Robert El Gendy, czyli dziennikarz który powrócił do TVP po kilku latach i teraz jest prowadzącym "Pytanie na Śniadanie".

Izabella Krzan i Norbi naprawdopodobniej pożegnają się z "Kołem Fortuny"
Izabella Krzan i Norbi naprawdopodobniej pożegnają się z "Kołem Fortuny"© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także