Omal nie straciła oka? Dorota Wellman oberwała na planie "Dzień dobry TVN"!

Omal nie straciła oka? Dorota Wellman oberwała na planie "Dzień dobry TVN"!

Damian Michałowski i Dorota Wellman
Damian Michałowski i Dorota Wellman
Źródło zdjęć: © KAPIF
25.04.2024 17:43

Dziennikarze na planie programów na żywo muszą być przygotowani na niejedno. Przekonała się o tym Dorota Wellman, prowadząc jedno z wydań "Dzień dobry TVN" z Damianem Michałowskim. Dziennikarka doznała małej kontuzji!

Dorota Wellman prowadzi "Dzień Dobry TVN" już od lat. Widzowie nie wyobrażają sobie innej dziennikarki, która mogłaby zająć jej miejsce. Profesjonalizm, empatia i poczucie humoru Doroty sprawiają, że cieszy się ona niesłabnącą popularnością.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Wellman zrugała kucharza na wizji

Podczas programów na żywo w studiu może wydarzyć się wiele sytuacji, które nie zostały ujęte w scenariuszu. Dziennikarze muszą zareagować na nie i wybrnąć z opresji. Dorota Wellman zrugała kiedyś kucharza, który zagalopował się w opisie przygotowywania omletu w jednym z wydań "Dzień dobry TVN".

Paulina Krupińska także musiała ostatnio zmierzyć się z wpadką na żywo. Damian Michałowski zaczął opowiadać, czym kojarzy mu się cyfra "dwójka". Dziennikarka skarciła go i program ruszył dalej z kopyta.

Kontuzja Doroty Wellman na planie "Dzień dobry TVN"

W wydaniu "Dzień dobry TVN", który prowadzili Damian Michałowski i Dorota Wellman, doszło do małego wypadku, podczas którego kontuzjowana została dziennikarka.

W studio prezentowano najlepsze sposoby na wyciskanie soku z cytryny. Michałowski także chciał spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Tyle że zamiast do podstawionej miseczki, sok wycisnął swojej koleżance prosto w oko.

Wszystko przy tobie mi strzela, Dorota - wyznał, chcąc zatuszować tę wpadkę.

Trzeba przyznać, że Dorota Wellman ma nerwy ze stali i choć zaczęła od razu wycierać oko z piekącego kwasu, zareagowała na całą sytuację bardzo spokojnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także