"Piszą, że Alek mnie zostawi, gdy urodzi się dziecko". Sandra Kubicka otworzyła się na temat hejtu

"Piszą, że Alek mnie zostawi, gdy urodzi się dziecko". Sandra Kubicka otworzyła się na temat hejtu

Sandra Kubicka opowiedziała o hejcie (fot. KAPiF)
Sandra Kubicka opowiedziała o hejcie (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
10.05.2024 10:39

Sandra Kubicka wzięła niedawno ślub ze swoim ukochanym, Aleksandrem Milwiw-Baronem. Co więcej, para spodziewa się dziecka. Modelka wciąż jednak musi mierzyć się z hejtem, który uderza w jej rodzinę.

To był jeden z najbardziej wyczekiwanych ślubów w polskim show-biznesie. Sandra Kubicka stanęła na ślubnym kobiercu z Aleksandrem Milwiw-Baronem. To jednak nie koniec radosnych wieści. W grudniu 2023 modelka ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jak obecnie wygląda jej życie? Opowiedziała o tym w rozmowie z Karoliną Motylewską, reporterką Jastrząb Post.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sandra Kubicka o życiu po ślubie

Jak wyjaśniła Kubicka, razem z Baronem postanowili postawić na kameralny ślub, bez wystawnego wesela. Zamierzali uczynić ten dzień tylko i wyłącznie swoim, wyjątkowym. Taka wizja okazała się dla nich najlepsza.

Wesele jest dla gości, a i tak przychodzą i narzekają, że było beznadziejnie, jedzenie słabe, wódeczki za mało. Nie chcieliśmy robić takich rzeczy i coraz bardziej do tego dojrzewaliśmy, że to jest dla nas. To jest nasz dzień, nie nikogo innego. Zrobiliśmy totalny spontan. W środę dowiedzieliśmy się, że w sobotę będzie ślub. Było najpiękniej, najcudowniej. Jesteśmy jeszcze bardziej zakochani niż wcześniej i już nie chciałabym inaczej - powiedziała.

Jak podkreśla gwiazda, po ślubie ich życie zmieniło się na lepsze. Razem z partnerem czują się, jakby poznawali swój związek na nowo. Bardzo ceni sobie bycie żoną i wydaje się być bardzo zadowolona z ostatecznej decyzji.

Jest pięknie. Jest tak, jakbyśmy poznali się na nowo. To jest tak, jak w tych pierwszych momentach, gdy ma się motylki w brzuchu. Tak się kochamy na zabój, nie kłócimy się. Fajnie słyszeć jak mówi "moja żona", "poznasz moją żonę". (...) Polecam małżeństwo każdemu. Super jest być żoną - wyjawiła.

Kubicka wciąż musi mierzyć się z hejtem

Chociaż Sandra Kubicka i Baron oczekują dziecka, muszą na co dzień mierzyć się z hejtem ze strony zawistnych internautów. Niektórzy wieszczą im szybkiego końca miłości, sugerując nawet, że muzyk odejdzie od modelki w momencie, gdy urodzi się dziecko.

Nadal piszą takie rzeczy, że Alek mnie zostawi, gdy urodzi się dziecko. Że zaraz będzie rozwód. Ludzie są okropni. Jesteśmy razem trzy lata i ja nadal słucham, że to zaraz minie - twierdzi Kubicka.
Sandra Kubicka oczekuje dziecka (fot. KAPiF)
Sandra Kubicka oczekuje dziecka (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także