Radość w "Dzień dobry TVN". Prowadzące przekazały informację o porodzie

Radość w "Dzień dobry TVN". Prowadzące przekazały informację o porodzie

Anna Senkara i Sandra Hajduk w "Dzień dobry TVN"
Anna Senkara i Sandra Hajduk w "Dzień dobry TVN"
Źródło zdjęć: © fot. Instagram
16.03.2024 14:09

Widzowie "Dzień dobry TVN" otrzymali zaskakującą wiadomość z samego rana. Duet prowadzących: Sandra Hajduk i Anna Senkara poinformował o... trwającym właśnie porodzie. Komu z programowej rodziny właśnie rodzi się maluch?

"Dzień dobry TVN" to nie tylko informacje, porady i witanie z widzami każdego dnia. To także zgrana ekipa. Tego poranka okazało się, że rodzina "Dzień dobry TVN" właśnie się powiększa. Kto zostanie szczęśliwym rodzicem?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Dzień dobry TVN". Zaskakujące informacje o narodzinach dziecka

Sobotni poranek z widzami TVN witały Anna Senkara i Sandra Hajduk. Obydwie panie już całkiem nieźle zadomowiły się w studio "Dzień dobry TVN", a i widzowie przyzwyczaili się do nowego duetu prowadzących.

Jednak prezenterki zaskoczyły telewidzów wyznaniem o ciąży. A właściwie o trwającym porodzie.

Za mną i za Sandrą dość niespokojna noc, albowiem, drodzy państwo, naszemu scenarzyście rodzi się dziecko. W ciągu kilku lub kilkunastu godzin dzidzia będzie na świecie, no i kto wie, może będzie Ania... albo Sandra - wyznała Anna Senkara.

Sandra Hajduk także dorzuciła kilka słów, skierowanych do telewizyjnego kolegi.

Mocno na to liczymy i ściskamy Marcina, naszego scenarzystę, i jego ukochaną. Trzymamy za was kciuki.

Dziennikarki wyznały, że zamierzają trzymać rękę na pulsie i śledzić, co dzieje się u młodych rodziców. Zapowiedziały też, że w niedzielę również powitają z widzami dzień i zapewne wtedy przekażą szczęśliwe wieści.

Będziemy monitorować sytuację, kiedy dzidzia będzie na świecie, więc koniecznie przez te kilkanaście godzin musicie być z nami.

Anna Senkara i Sandra Hajduk o zmianach w TVN

Choć najwięcej emocji budzą ostatnio zmiany w TVP, te w TVN także przypominały małe trzęsienie ziemi. Widzowie długo nie mogli przekonać się do nowych prowadzących, a same dziennikarki musiały zmagać się z hejtem.

Widzę, co się dzieje, widzę ten płodozmian i uważam, że to jest coś, co rynkowi medialnemu jest po prostu bardzo potrzebne. Raz na jakiś czas trzeba tę glebę ruszyć. To jest dobre dla widza, to jest dobre dla stacji telewizyjnej. Niech się dzieje jak najwięcej - stwierdziła jednak Sandra Hajduk w rozmowie z Plejadą.

Obydwie prezenterki nie poddały się i coraz lepiej radzą sobie podczas poranków w "Dzień dobry TVN", o czym świadczy coraz większa liczba pozytywnych komentarzy.

Anna Senkara i Sandra Hajduk w "Dzień dobry TVN"
Anna Senkara i Sandra Hajduk w "Dzień dobry TVN"© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także