Roxie Węgiel niedługo podbije polskie drogi. Opowiedziała o wymarzonym aucie

Roxie Węgiel niedługo podbije polskie drogi. Opowiedziała o wymarzonym aucie

02.05.2024 06:40

Jedną z ciekawostek półfinałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" były materiały wideo z lekcji jazdy samochodem, na które uczęszcza obecnie Roksana Węgiel. Wokalistka opowiedziała, czy ma już upatrzony jakiś wymarzony model.

Śpiewa, tańczy, a niedługo będzie również jeździła samochodem. Roksana Węgiel jest obecna w polskim show-biznesie tak długo, że łatwo jest zapomnieć, iż ma dopiero 19 lat i nie zdążyła jeszcze zdać "prawka".

Roxie Węgiel robi prawo jazdy

Temat ten poruszono w materiałach zakulisowych w półfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Widzieliśmy przebitki z lekcji nauki jazdy Roksany, a produkcja postanowiła w wideo zawrzeć te nieco gorsze momenty, kiedy młoda wokalistka popełnia błędy za kółkiem.

Niedługo po programie nasza reporterka Karolina Motylewska miała okazję chwilę porozmawiać z Węgiel, a jednym z tematów był wspomniany kurs na prawo jazdy. Roksana zdradziła, że chociaż potrafi jeździć, to nie wystarczy to do zdania egzaminów:

Nie miałam czasu zrobić teorii. Nie mam czasu. Ja praktykuję, umiem jeździć, ale sama jazda po mieście do przodu nie wystarczy, żeby zdać prawo jazdy.

Jaki jest wymarzony samochód Roksany Węgiel?

Następnie padło pytanie o wymarzony samochód Roxie. Wokalistka nie zdradziła, jaki konkretnie model ma wypatrzony, ale jest pewna jego koloru:

Tak, mam. Szare.

Na razie kwestia "prawka" jest jednak dla Roxie drugorzędna. Sama bowiem stwierdziła, że na dobre zajmie się nauką jazdy i egzaminem dopiero po finale "Tańca z Gwiazdami":

Egzamin, mam nadzieję, że pierwszy i ostatni, będzie pewnie po programie. Chciałam przysiąść do tego na spokojnie, żeby nie robić prawa jazdy w biegu. To jest coś, co mogę odłożyć na później.

Trzymamy kciuki! Jeśli wszystko się uda, to Roxie wypatrujcie na polskich drogach już latem tego roku.

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także