Niespodziewane sceny w półfinale "Tańca z Gwiazdami". Roksana Węgiel nie popisała się za kółkiem

Roksana Węgiel niemal potrąciła osobę na ulicy (fot. KAPiF)
Roksana Węgiel niemal potrąciła osobę na ulicy (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

28.04.2024 22:12, aktual.: 28.04.2024 22:25

Roksana Węgiel jest jedną z najpoważniejszych pretendentek do zwycięstwa w 14. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jest jednak rzecz, której przed półfinałem nie zdołała się wyuczyć. Kamery uchwyciły jej lekcje jazdy samochodem. W pewnym momencie piosenkarka... niemal przejechała przechodnia!

W tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" Roksana Węgiel wiedzie prym. 19-letnia piosenkarka i jej towarzysz na parkiecie, Michał Kassin, zrobiła furorę swoimi występami. Artystka doskonale poradziła sobie w półfinałowym odcinku z dwoma tańcami, nie udało jej się jednak z powodzeniem zakończyć dodatkowego wyzwania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roksana Węgiel próbuje zdobyć prawo jazdy

Nie jest tajemnicą, że Węgiel już od ponad roku próbuje odnieść sukces w nauce jazdy samochodem. Na to jednak wychodzi, że wciąż zmaga się z opanowaniem wszystkich zasad ruchu drogowego. Widzowie "Tańca z Gwiazdami" mogli przekonać się o tym podczas krótkiego przerywnika, na którym Roxie wystąpiła wspólnie z instruktorem jazdy.

Zapytana przez Krzysztofa Ibisza o to, z której strony trzeba podjeżdżać na równorzędne skrzyżowanie, odpowiedziała zmieszana:

Następne pytanie...

Złośliwy żarcik wymsknął się również Kassinowi, który obserwował starania swojej koleżanki z planu. Jak stwierdził, taniec wychodzi jej zdecydowanie lepiej niż jazda samochodem.

Węgiel prawie potrąciła przechodnia

Podczas pokazanego w telewizji fragmentu Roksana popełniła sporo błędów na drodze. Najpoważniejszym było jednak to, że w pewnym momencie... nieomal potrąciła kogoś na drodze! Wszystko wskazuje na to, że czeka ją jeszcze długa droga, aby mogła z czystym sumieniem zasiąść za kółkiem własnego auta. Niezmiennie jednak radzi sobie znakomicie podczas tańca, co pokazała podczas dwóch ocenionych na cztery dziesiątki występów.

Roksana Węgiel to faworytka tegorocznej edycji "TzG" (fot. KAPiF)
Roksana Węgiel to faworytka tegorocznej edycji "TzG" (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także