"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie miażdżą Kingę w komentarzach. O Marcinie mają inne zdanie?

Kinga i Marcin z programu "Ślub od pierwszego wrażenia"
Kinga i Marcin z programu "Ślub od pierwszego wrażenia"
Źródło zdjęć: © Instagram.com

15.11.2023 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kinga i Marcin zostali połączeni przez ekspertów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie mają coraz bardziej dość kobiety i wyrażają swoje zdanie w komentarzach. A co myślą na temat Marcina?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" miał na celu połączenie w parę osoby dopasowane przez ekspertów pod kątem ich potrzeb i charakterów. Okazuje się, że to wcale nie takie proste, a teoretycznie idealnie dopasowani partnerzy... chcą od razu wziąć rozwód.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kłótnia Kingi i Marcina

Kinga i Marcin próbują ułożyć swoje relacje od jakiegoś czasu. Nie trzeba być ekspertem, by widzieć, że mają ogromne trudności z dotarciem się. Ostatnio w programie doszło między nimi do ogromnej awantury.

Podczas rozmowy z ekspertką Kinga omal się nie rozpłakała. Tłumaczyła, że ma dość ciągłych pretensji od męża, zwłaszcza, że pojawiają się one dopiero w momencie konfrontacji. Choć psycholog zaleciła im ochłonięcie, para od razu po jej wyjściu znów zaczęła się kłócić i to chyba tak ostro, jak nigdy wcześniej. Nie wróży to dobrze temu małżeństwu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani mają dość

Pod kolejnymi zdjęciami, które pojawiły się na stronie na Facebooku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", fani programu zamieścili komentarze na temat Kingi i Marcina. I nie są to pochlebne opinie.

  • Słabo dobrana para... Marcin jest niezdecydowany i niezadowolony z wyglądu żony... Kinga jest despotyczna i konfliktowa ( było to szczególnie widać jak potraktowała swoją mamę) widać jak bardzo się ze sobą męczą...
  • Czy ona nigdy nie spotkała wzorca udanego związku? Nie wie, że związek udany to trzeba kompromisu i liczyć się ze zdaniem partnera. Bez rozmowy i przegadania nie będzie udanego związku.
  • Tam po prostu nie ma flow! On niezdecydowany, a ona ostra i wyjaśniająca wszystko do ostatniego słowa, anioł by z nią nie wytrzymał...
  • Boszzz, szkoda mi tego Marcina naprawdę. Uczestniczka Kinga w ogóle nie słucha i wszystko co ona mówi jest zupełnie na odwrót (A przynajmniej jest to tak przedstawione) Niestety, trzeba dostrzec w sobie problem, a nie obwiniać za wszystko innych. Z tej mąki chleba nie będzie.

Nie tylko jednak o Kindze widzowie mają niezbyt dobrą opinię. Niektórzy zauważają wady jej męża.

  • A ja uważam, ze to jest jego wina. Ona mówi czego chce a on co by nie było to odwraca kota ogonem. Od początku biedny chłopak się zmusza do wszystkiego. On nawet patrzeć na nią nie może. Ale nie potrafi tego powiedzieć, że nie chce! Czeka aż w końcu będzie finał, powie NIE i odetchnie z ulgą... tadaaammmm.
  • Ciekawe,czy któraś z Was chciałaby kontynuować znajomość (bo małżeństwo to tylko na tym etapie z nazwy, bo to wciąż dwoje obcych sobie ludzi ) z facetem, który Was zwyczajnie nie chce i któremu się nie podobacie?
  • A mnie ten Marcin od razu wydawał się taki toksyczny, w programie pokazali Kingę negatywnie, ale to on od początku miał skwaszona minę bo mu się żona nie spodobała. I właściwie nie dziwię się jej że odpuściła.

Jeden z fanów podsumował cała dyskusję, prosząc producentów programu, by dali Kindze i Marcinowi rozwód i tyle. Czy też macie podobną opinię?

Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także