"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" tym razem zmierzy się z nie lada problemem. Panna Młoda chciała już odwołać ślub!

Izabela Janachowska, Piotr Cugowski,
Izabela Janachowska, Piotr Cugowski,
Źródło zdjęć: © Instagram, Materiały prasowe

06.10.2023 15:31

Martyna i Marcin chcą stworzyć rodzinę. Jednak jedno tragiczne wydarzenie w życiu młodej kobiety spowodowało chęć odwołąnia ceremonii. Co się stało i czy ekipie "Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej" udało się spełnić marzenie młodej pary?

Izabela Janachowska, wraz z ekipą swojego pogotowia ślubnego, musi się czasem zmierzyć z naprawdę trudnymi sytuacjami. W najbliższym odcinku z pewnością na taką trafi. Co zobaczymy na ekranie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" mierzy się z wyzwaniem

Izabela Janachowska, która prowadzi program, ma za zadanie pomóc młodej parze w organizacji ślubu. Często musi przy tym zmierzyć się z ogromnym problemem lub emocjonalnymi kłopotami.

W najnowszym odcinku, jak pokazuje zwiastun, zobaczymy Martynę i Marcina, którzy są jak ogień i woda, ale idealnie się uzupełniają. Martyna to typ osoby otwartej, pełnej energii. Pracuje w agencji marketingowej i uczy gry na skrzypcach. Jej przyszły mąż testuje oprogramowanie i jest raczej zamkniętym w sobie, nieśmiałym facetem. Obydwoje za to kochają koty.

Ogromnym problemem dla Martyny był fakt, że ukochany tata nie poprowadzi jej do ołtarza. Kobieta nie pogodziła się z przedwczesną śmiercią ojca. Z tego powodu chciała nawet całkowicie zrezygnować z ceremonii.

Czy "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" spełni muzyczne marzenie?

Izabela Janachowska będzie musiała zmierzyć się też z marzeniem panny młodej. Martyna, która myślała o porzuceniu welonu ze względu na śmierć taty, postanowiła zawalczyć o uhonorowanie go podczas ceremonii.

Jej tata uwielbiał Budkę Suflera, miał też podobny do Krzysztofa Cugowskiego głos. Dlatego marzeniem dziewczyny byłoby, gdyby wokalista albo jego syn, Piotr Cugowski, pojawili się na weselu i zaśpiewali piosenkę specjalnie dla taty Martyny.

Wiadomo, że Piotr Cugowski zgodził się spotkać z narzeczonymi, ale czy uda się go przekonać, by zaśpiewał podczas wesela? I czy ślub ostatecznie się odbędzie? Najnowszy odcinek będzie można oglądać w najbliższą niedzielę, 08.10.2023 o 17:40 w Polsacie.

  • Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej
  • Izabela Janachowska
  • Izabela Janachowska
[1/3] Ślubne Pogotowie Izabeli Janachowskiej Źródło zdjęć: © Polsat
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także