"Szukamy osób, które będą testowały obżarstwo, lenistwo i wierność". Ruszają castingi do kontrowersyjnego reality show

"Szukamy osób, które będą testowały obżarstwo, lenistwo i wierność". Ruszają castingi do kontrowersyjnego reality show

Ruszają castingi do nowego kontrowersyjnego reality show.
Ruszają castingi do nowego kontrowersyjnego reality show.
Źródło zdjęć: © Getty Images | FOKKE BAARSSEN
01.05.2024 15:40

Ostatnie lata to rozkwit reality show, w których uczestnicy szukają miłości. Niedawno ruszyły castingi do programu, jakiego polska telewizja jeszcze nie widziała. Chodzi o "testerów lenistwa" i o "testerów miłości". Zapowiada się niezwykle intrygująco.

Do niedawna wydawało się, że programy typu "Rolnik szuka żony", "Ślub od pierwszego wejrzenia" czy "Hotel Paradise" budzą emocje i momentami są kontrowersyjne. W końcu polegają one na tym, że nieznajome sobie osoby dobierają się w pary, próbując stworzyć związek. Teraz telewizja poszła jeszcze dalej, poszukując osób chętnych do sprawdzenia wierności swojego partnera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ruszyły castingi do nowego reality show. Szokujący program dla par

Jak udało ustalić się redakcji Świata Gwiazd, rozpoczęły się castingi do nowego programu sprawdzającego wierność drugiej połówki. Za organizację castingu do nowej produkcji jest firma Casting Busters, która od dłuższego prężnie działa w organizacji tego typu wydarzeń.

Na ten moment nie jest jeszcze wiadomo, która ze stacji telewizyjnych pokaże kontrowersyjne show, ale można być pewnym, że wzbudzi on duże poruszenie i emocje opinii publicznej oraz internautów. W końcu będzie można zgłosić swojego nieświadomego partnera do testu wierności, który zobaczy cała Polska.

Jesteś w związku i chcesz przetestować swoją drugą połówkę? Sprawdź, czy partner/ka jest godny zaufania, wierny, uczciwy i lojalny - można przeczytać w ogłoszeniu na Instagramie.

To jednak nie wszystko, bowiem w programie będzie można przetestować także pracowitość czy łakomstwo swojej drugiej połówki.

A może chcesz sprawdzić, czy jest leniwy albo całe dnie spędza na kanapie zajadając się pączkami. Pomożemy ci w testach - oferują twórcy programu.

Specjalne wymagania do nowego reality show. Poszukiwane nie tylko pary

W ogłoszeniu dodanym na social mediach na temat castingów do nowego show znalazło się kilka wytycznych. Przede wszystkim muszą to być osoby w wieku 25-45 lat, które nie boją się wziąć udziału w kontrowersyjnym programie. Co ciekawe poszukiwani są również testerzy wierności, którzy będą sprawdzać czy zgłoszony partner rzeczywiście jest wierny, czy zakończy w ramionach testera.

Jesteś w stanie wcielić się w każdą rolę? Masz odwagę, pewność siebie i dobry blef? Urodzony z ciebie aktor? Szukamy osób, które chciałby wystąpić w programie telewizyjnym i pomóc nam w testowaniu wierności, lenistwa i obżarstwa. Sprawdź się w nowej roli - zachęcają organizatorzy castingu.
Ruszyły castingi do kontrowersyjnego reality show
Ruszyły castingi do kontrowersyjnego reality show© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także