Tylko u nas! Dlaczego Cezary Pazura nie pojawił się na pogrzebie Janusza Rewińskiego? Zdradził smutny powód

17.06.2024 07:17, aktual.: 17.06.2024 08:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Janusz Rewiński został pochowany 7 czerwca 2024, a na jego pogrzebie pojawiły się tłumy. Wśród nich zabrakło Cezarego Pazury, który zagrał z Rewińskim w niezapomnianych kinowych hitach. Tylko nam aktor wytłumaczył się z tej przykrej nieobecności.

Wiadomość o tym, że Janusz Rewiński nie żyje, zasmuciła wiele osób. Gwiazdor otrzymał nawet pośmiertne odznaczenie od Andrzeja Dudy. Na jego pogrzebie pojawiły się tłumy, które chciały pożegnać przyjaciela, polityka i aktora, który stworzył wiele niezapomnianych ról. Nie wszyscy mogli jednak dotrzeć na cmentarz. Cezary Pazura wyznał, dlaczego nie uczestniczył w pogrzebie Rewińskiego.

Cezary Pazura o Januszu Rewińskim

Ścieżki Cezarego Pazury i Janusza Rewińskiego przecięły się w ich karierze nie raz. Jednak moment, gdy zagrali razem w "Kilerze", był przełomowy. Razem stworzyli postaci, które bawią do dziś, mimo upływu lat. Jak Cezary Pazura skomentował odejście Rewińśkiego?

Trudno komentować odejście kogoś wspaniałego, wybitnego. To jest zawsze wyrwa w dziedzinie, którą uprawiał. Trochę nas do tej wyrwy przyzwyczaił, bo się wycofał z działalności publicznej już wiele lat temu, ale cały czas liczyliśmy na jego powrót i to wielki powrót. Być może w "Killerze" trzecim, ale teraz już wiemy, że to nie nastąpi.

Cezary Pazura nie pojawił się na pogrzebie Janusza Rewińskiego

Wydawać by się mogło, że Cezary Pazura nie opuści ostatniego pożegnania Rewińskiego. Jednak jego brak podczas ceremonii był zauważalny. Dlaczego Pazura nie pojawił się na cmentarzu?

Powód był tylko jeden jedyny. Ja mam tatę w bardzo ciężkim stanie. Odwiedziny w szpitalu są w określonych godzinach. Nie mogłem być na pogrzebie, bo mam swoje problemy, niosę swój krzyż.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także