Wiadomo, co czeka Rafała Brzozowskiego w TVP. Robert Janowski już zaciera ręce?

Wiadomo, co czeka Rafała Brzozowskiego w TVP. Robert Janowski już zaciera ręce?

Czy Robert Janowski zastąpi Rafała Brzozowskiego w "Jaka to melodia"?
Czy Robert Janowski zastąpi Rafała Brzozowskiego w "Jaka to melodia"?
Źródło zdjęć: © KAPIF
17.02.2024 11:35

Rafał Brzozowski niedługo przestanie prowadzić "Jaka to melodia"? Mówiło się o powrocie Roberta Janowskiego do programu, który prowadził przez lata. Co dzieje się wokół tego formatu i jakie zmiany go czekają? Mamy odpowiedź.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Jaka to melodia?" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów Telewizji Polskiej. Jest emitowany od dwudziestu sześciu lat. Czy czekają go zmiany?

Rafał Brzozowski odejdzie z TVP?

Wielu widzów było zdziwionych, że do "Jaka to melodia" nie wrócił jeszcze Robert Janowski, który prowadził ten program przez niemal dwadzieścia jeden lat. Janowski zakończył współpracę z TVP za rządów PiS. W tej chwili prezentera można zobaczyć w Polsacie, gdzie po zwycięstwie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zasiadł w fotelu jurora.

Okazuje się, że pozycja Rafała Brzozowskiego w TVP jest coraz słabsza. Muzyk może nie zagrzać miejsca w programach Telewizji Polskiej dłużej, niż wskazuje umowa, która niedługo się kończy. Jeden z dyrektorów stacji powiedział Światu Gwiazd:

Jego umowa jest podpisana jeszcze na kilka miesięcy. Ale szefowie w TVP chcą go zmienić. Rafał za bardzo kojarzy się z poprzednią ekipą.

Robert Janowski znów poprowadzi "Jaka to melodia"?

Wielu widzów chętnie znów zobaczyłoby Roberta Janowskiego jako prowadzącego "Jaka to melodia?". On również czuje ogromny sentyment do tego programu, z którym związał przecież sporą część swojego zawodowego życia. Niestety, to nie takie proste. Janowski musiałby bowiem zrezygnować z jurorowania w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przez konflikt interesów obu stacji. Na razie się na to nie zdecydował.

Robert był chętny do powrotu. Tyle lat prowadził ten program w TVP, ma do niego ogromny sentyment. Jednak Polsat zapowiedział, że jeśli Robert przyjmie propozycję z Woronicza, to straci posadę jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo - zdradził pracownik stacji ze słoneczkiem w rozmowie ze "Światem Gwiazd".

Czy jednak wszystko zmieni się po jubileuszowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także