Wielki powrót Krystyny Jandy do TVP. Program z jej udziałem wraca po 30 latach przerwy

Wielki powrót Krystyny Jandy do TVP. Program z jej udziałem wraca po 30 latach przerwy

Krystyna Janda wraca do TVP. "100 pytań do..." zapowiada się elektryzująco.
Krystyna Janda wraca do TVP. "100 pytań do..." zapowiada się elektryzująco.
Źródło zdjęć: © KAPif | KAPif
02.03.2024 09:53

Po ponad 8 latach przerwy Krystyna Janda ponownie pojawi się na antenie TVP. Aktorka będzie jednym z pierwszych gości reaktywowanego po 30 latach programu. Jej powrót zapowiada się niezwykle interesująco.

Po latach nieobecności w mediach publicznych, Krystyna Janda zdecydowała się na powrót do Telewizji Polskiej. Aktorka, przez wiele lat związana z Teatrem Polonia, zostanie jednym z pierwszych gości w reaktywowanym po 30 latach programie "100 pytań do...".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W czasach rządów Prawa i Sprawiedliwości Janda była jedną z gwiazd "wyklętych" przez media publiczne. Krytykowała władzę, co poskutkowało m.in. zmniejszeniem dotacji dla jej teatrów. Jak sama przyznała, czuła się "opluwana" przez PiS.

"100 pytań do..." - legendarny program powraca

Zmiana władzy w mediach publicznych otworzyła drzwi dla powrotu Jandy do TVP. Aktorka pojawi się w reaktywowanym programie "100 pytań do...", w którym znane osobistości odpowiadają na pytania zadawane przez dziennikarzy i publiczność.

Powrót Krystyny Jandy do TVP jest symbolicznym gestem nowej ekipy zarządzającej stacją. Nowe władze chcą zerwać z przeszłością i otworzyć się na artystów, którzy do tej pory byli marginalizowani.

Występ Krystyny Jandy w "100 pytaniach do..." zapowiada się niezwykle interesująco. Możemy spodziewać się zarówno pytań o jej działalność artystyczną, jak i o poglądy polityczne. Biorąc pod uwagę temperament aktorki i jej bezkompromisowość, możemy być pewni szczerych i dosadnych odpowiedzi.

Gorzkie słowa Jandy o PiS i Kurskim

W ostatnich latach Krystyna Janda nie szczędziła gorzkich słów pod adresem PiS i Jacka Kurskiego. Aktorka w rozmowie z Tomaszem Lisem stwierdziła, że PiS "zabił kilka osób", w tym jej mamę. Powiedziała też, że za czasów Kurskiego była persona non grata w TVP, a ban w telewizji miał ponoć sprawić, że przestała być kojarzona przez młodsze pokolenia.

Krystyna Janda po latach powraca do TVP.
Krystyna Janda po latach powraca do TVP.© KAPif | (c) by KAPiF
Krystyna Janda gościem programu "100 pytań do..."
Krystyna Janda gościem programu "100 pytań do..."© KAPif | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także