"Taniec z gwiazdami": Płomienne romanse i głośne rozstania. Te pary poznały się na parkiecie

"Taniec z gwiazdami": Płomienne romanse i głośne rozstania. Te pary poznały się na parkiecie

"Taniec z gwiazdami": Płomienne romanse i głośne rozstania. Te pary poznały się na parkiecie
"Taniec z gwiazdami": Płomienne romanse i głośne rozstania. Te pary poznały się na parkiecie
Źródło zdjęć: © KAPif | KAPif
02.03.2024 09:04

Program "Taniec z gwiazdami" od lat wzbudza ogromne emocje nie tylko ze względu na taneczne popisy celebrytów i rywalizację o Kryształową Kulę. Wielogodzinne treningi i bliski kontakt często prowadzą do narodzin gorących uczuć między uczestnikami.

W show-biznesie jednym z najbardziej fascynujących aspektów są relacje między uczestnikami, zwłaszcza w takich programach jak "Taniec z gwiazdami". To nie tylko rywalizacja na parkiecie o Kryształową Kulę, ale także miejsce, gdzie rodzą się romanse i kiełkują miłości. Czasem jednak te uczucia gasną równie szybko, jak się rozpaliły. Poznaj historie par, które połączyła taneczna pasja, ale i tych, które rozstały się, pozostawiając po sobie ślad w pamięci widzów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Taniec z gwiazdami": Prawdziwe miłości i medialne spekulacje

W historii "Tańca z gwiazdami" nie brakuje przykładów par, które poznały się i zakochały na parkiecie. Jedną z najbardziej znanych jest bez wątpienia Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Ich związek zrodził się podczas drugiej edycji programu i zaowocował szczęśliwym przez lata małżeństwem i dwójką dzieci. Obecnie jednak byli zakochani są już w nowych relacjach.

Inną parą, która zawdzięcza swój związek "Tańcowi z gwiazdami", jest Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. Choć ich romans nie trwał długo, to na zawsze zapisał się w pamięci fanów programu.

Pamiętne pary "Tańca z gwiazdami":

  • Aneta Piotrowska i Rafał Mroczek,
  • Piotr Gąsowski i Anna Głogowska,
  • Edyta Herbuś i Kuba Wesołowski,
  • Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin,
  • Maria Niklińska i Tomasz Barański.

Plotki i spekulacje: Domniemane romanse, które rozgrzały media

Oprócz prawdziwych romansów, "Taniec z gwiazdami" niejednokrotnie stawał się areną plotek i spekulacji. Prasa często łączyła ze sobą pary, które wcale nie miały ze sobą romansu.

Przykładem jest Katarzyna Skrzynecka i Marcin Hakiel, których media podejrzewały o romans podczas pierwszej edycji programu. Oboje dementowali te doniesienia, a aktorka podkreślała, że łączyła ich jedynie relacja trenera i podopiecznej.

Nowa edycja, nowe emocje: "Taniec z gwiazdami" 2024

Już 3 marca rusza 14. edycja "Tańca z gwiazdami". Wśród uczestników nie brakuje gwiazd, które mogą zawrócić w głowie niejednemu partnerowi. Czy tym razem na parkiecie narodzi się prawdziwa miłość? Czas pokaże!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także