Wyniki oglądalności mówią same za siebie. To TA para "Pytania na Śniadanie" jest najlepsza

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" - Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz
Prowadzący "Pytanie na śniadanie" - Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz
Źródło zdjęć: © Instagram.com

09.02.2024 14:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W "Pytaniu na śniadanie" zadebiutowały cztery nowe pary prowadzących. Komentarze na ich temat są bardzo różne - od entuzjastycznych do mocnej krytyki. Wyniki oglądalności jednak nie kłamią - to ta para zaliczyła najbardziej udany debiut.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie"

Program śniadaniowy Telewizji Polskiej przeszedł ostatnio gwałtowną rewolucję. Z pracą pożegnały się po kolei wszystkie pary prowadzących, nawet zdobywcy Telekamery - Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, a także Małgorzata Tomaszewska, która jest w zaawansowanej ciąży.

W "Pytaniu na śniadanie" pojawiły się jednak nowe twarze. Po latach do TVP wróciła Katarzyna Dowbor, a także Beata Tadla. Robert Stockinger porzucił karierę w TVN, by spróbować swoich sił w Telewizji Polskiej. Jak te zmiany oceniają widzowie?

Wyniki oglądalności nie kłamią. Ta para była najlepsza

Widzowie oceniają nowe pary prowadzących bardzo różnie. Pojawiają się głosy zadowolenia, ale też krytyki. Część internautów komentuje posty śniadaniówki w mediach społecznościowych, obwieszczając, że już więcej nie zamierzają oglądać programu.

Tymczasem wyniki oglądalności mówią same za siebie. Jedna z par wybiła się zdecydowanie na prowadzenie podczas swojego debiutu. O kogo chodzi? Najmniej udany początek w "Pytaniu na śniadanie" zaliczyli Robert Stockinger i Joanna Górska, gromadząc przed telewizorami około 296 tysięcy osób. Klaudia Carlos i Robert El Gendy zachęcili do obejrzenia programu 424 tysiące osób, a Beata Tadla i Tomasz Tylicki - 425 tysięcy. Niemal aż pół miliona, a dokładnie 499 tysięcy osób, chciało oglądać pierwszy dzień w "Pytaniu na śniadanie" Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza.

Jesteście zaskoczeni?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także