Agnieszka Hyży zastąpiła Dowbora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Fani komentują

Agnieszka Hyży zastąpiła Macieja Dowbora
Agnieszka Hyży zastąpiła Macieja Dowbora
Źródło zdjęć: © AKPA

10.07.2024 10:15, aktual.: 10.07.2024 10:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po odejściu Macieja Dowbora Polsat zaangażował Agnieszkę Hyży do programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak zareagowali widzowie?

Odejście Macieja Dowbora z Polsatu zszokowało nie tylko jego fanów, ale tez włodarzy stacji. Dziennikarz postanowił zmienić otoczenie i poszukać nowych wyzwań. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się wakat na miejsce współprowadzącego. I choć spodziewano się, że tak jak w poprzednich edycjach będzie to mężczyzna, to stacja zaskoczyła, zatrudniając Agnieszkę Hyży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Hyży w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po kilku latach powraca do roli prowadzącej

Agnieszka Hyży związana jest z Polsatem od ponad 15 lat. W tym czasie poprowadziła wiele programów, jak chociażby "Się kręci", "Studio weekend" czy "Kulisy Tańca z gwiazdami". W 2021 roku zniknęła z pracy, a wszystko za sprawą narodzin syna Leona, którego doczekała się wraz z piosenkarzem, Grzegorzem Hyżym. Teraz powraca w nowej roli. Przed nią niezwykle trudne zadanie, bowiem zastąpić Macieja Dowbora w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie niezwykle trudno. W końcu dziennikarz prowadził show od początku jego istnienia.

Fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" komentują wybór Agnieszki Hyży. Mówią jednym głosem

Nie powinno dziwić, że zmiana prowadzącego w uwielbianym przez fanów programie wzbudziła spore emocje. Pod postem na profilu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na Instagramie zaroiło się od komentarzy. Co ciekawe, niemalże wszystkie są pozytywne i chwalą Polsat za wybór Agnieszki Hyży.

"Petarda, świetny wybór", "Według mnie jest to bardzo dobry wybór.", "Ale czaaaad, gratulacje!", "Czekałem na jej powrót! Bardzo utalentowana prowadząca. Jej głos, wspaniała dykcja to miód dla uszu", "I to jest wspaniała wiadomość, gratulacje" - piszą zadowoleni widzowie.
Agnieszka Hyży nową prowadzącą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Agnieszka Hyży nową prowadzącą "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"© Instagram, polsat
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także