Co Aleks Mackiewicz zrobi z kasą z "TzG"? Aktor zdobył się na piękny gest!

Co Aleks Mackiewicz zrobi z kasą z "TzG"? Aktor zdobył się na piękny gest!

Aleks Mackiewicz przekaże zarobione w "Tańcu z gwiazdami" pieniądze na szczytny cel
Aleks Mackiewicz przekaże zarobione w "Tańcu z gwiazdami" pieniądze na szczytny cel
Źródło zdjęć: © KAPiF
08.04.2024 13:37

Aleks Mackiewicz pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami" w 6. odcinku. I choć był jednym z faworytów do zwycięstwa, to zabrakło mu głosów publiczności. W poniedziałkowy poranek zdradził, że odda zarobione pieniądze. "Nie mówiłem tego przed programem, bo nie chciałem wpływać na nasze losy i głosowanie" - powiedział aktor.

W 6. odcinku "Tańca z gwiazdami" emocji nie brakowało. Pary coraz lepiej radzą sobie na parkiecie, o czym świadczyć mogą bardzo wysokie noty niemalże wszystkich uczestników. Jedyną "odstającą" od poziomu jest Dagmara Kaźmierska, która w niedzielny wieczór zgromadziła 19 punktów. To jednak nie przeszkodziło jej w pozostaniu w programie, z którym pożegnał się właśnie Aleks Mackiewicz. Jego samba została oceniona na 38 punktów, co dało mu najniższy stopień podium z ocen jurorów. Mimo to właśnie on musiał pożegnać się z programem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aleks Mackiewicz był jednym z faworytów "Tańca z gwiazdami". Otrzymywał świetne noty

Ostatni wspomniany występ Aleksa Mackiewicza stał na bardzo wysokim poziomie. Aktor serialu "Gliniarze" zauroczył jurorów swoją sambą. Zachwycony ich występem był przede wszystkim Rafał Maserak, który nie szczędził im komplementów. Trzeba jednak przypomnieć, że 38 punktów za ostatni taniec to nie przypadek. Mackiewicz w poprzednich programach także spisywał się świetnie, co spowodowało, że media stawiały go w roli jednego z faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli. Tak się jednak nie stało, a fantastyczna samba była jego ostatnim występem na parkiecie tanecznego show.

Piękna deklaracja Aleksa Mackiewicz po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami"

Standardowo już, para która odpadła z "Tańca z gwiazdami" pojawiła się w Radiu Zet. Aktor wraz ze swoją taneczną partnerką porozmawiali z Agnieszką Kołodziejską o swojej przygodzie i emocjach, które towarzyszyły im po odpadnięciu. W trakcie rozmowy Mackiewicz oznajmił, że chce przekazać zarobione w ostatnim programie środki na cele charytatywne i pomoc trudnej młodzieży.

Nie mówiłem tego przed programem, bo nie chciałem w jakikolwiek sposób wpływać na nasze losy i głosowanie, ale wynagrodzenie z ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" chcę przeznaczyć na utalentowane dzieci, które potrzebują pomocy i są po prostu biedne - powiedział na antenie Mackiewicz.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Grupa dla fanów seriali i programów TV
Grupa dla fanów seriali i programów TV© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także