Edward Miszczak sceptycznie o zmianach w TVP. Mówi o "budowie nowego świata"

Ekipa "Pytania na Śniadanie", Edward Miszczak. Miszczak ocenia zmiany w TVP
Ekipa "Pytania na Śniadanie", Edward Miszczak. Miszczak ocenia zmiany w TVP
Źródło zdjęć: © KAPIF

09.02.2024 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edward Miszczk dość sceptycznie wypowiedział się na temat trwającej rewolucji w Telewizji Polskiej. Dostał też pytanie o Katarzynę Dowbor. Przypomnijmy, że jakiś czas temu rozstała się ona z Polsatem.

Zmiany w Telewizji Polskiej idą pełną parą. Objęły nie tylko programy informacyjne, ale również rozrywkowe, w tym "Pytanie na Śniadanie". Z pracą w formacie pożegnali się wszyscy prezenterzy ze "starej" ekipy: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Anna Popek, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i inni.

W ich miejsce w studiu śniadaniówki możemy zobaczyć zarówno dawne gwiazdy TVP, jak i zupełnie nowe twarze. Nowymi duetami są: Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Joanna Górska i Robert Stockinger. Już teraz spekuluje się o tym, kto jeszcze poprowadzi format. Nieoficjalnie spekuluje się, że mogą to być Mateusz Szymkowiak i Paulina Drażba.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Edward Miszczak o zmianach w TVP

Portal Plejada o rewolucję w mediach publicznych zapytała dyrektora programowego Polsatu – Edwarda Miszczaka, który na bieżąco się jej przygląda. Przedstawiciel konkurencyjnej stacji podchodzi do zmian w TVP z dozą sceptycyzmu.

To jest bardzo ciężko po ośmiu takich latach telewizyjnych zbudować nowy świat, ale zobaczymy – ostrożnie ocenił Miszczak.

Miszczaka zapytano także o obecność Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na Śniadanie". Była gwiazda Polsatu współprowadzi formatFilipem Antonowiczem. Jak się okazuje, rozmówca Plejady nie miał jeszcze okazji zobaczyć wydania z ich udziałem.

(...) wiem, że prowadzi (program – przyp. red. Jastrząb Post) z jakimś młodym człowiekiem, ale nie widziałem tego programu – wyznał.

Edward Miszczak o śniadaniówce Polsatu

Od wielu miesięcy w mediach raz na jakiś czas pojawiają się spekulacje dotyczące ew. programu śniadaniowego Polsatu. Miszczak w rozmowie z innym portalem – Pomponikiem, potwierdził, że już trwają prace nad nim.

Kochasz programy rozrywkowe i polskie seriale? To tak jak my! Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dołącz do naszej grupy na Facebooku!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także