Gwiazda "Barw szczęścia" opowiedziała o tęczowym dziecku: "Jestem dowodem na to, że się udaje"

Maria Dejmek - aktorka "Bartw szczęścia"
Maria Dejmek - aktorka "Bartw szczęścia"
Źródło zdjęć: © Instagram

12.02.2024 10:52, aktual.: 12.02.2024 11:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maria Dejmek w "Pytaniu na Śniadanie" rozmawiała z Mateuszem Szymkowiakiem. Opowiedziała o swoim związku, macierzyństwie i dwukrotnej utracie ciąży.

Maria Dejmek to polska aktorka teatralna i filmowa. Największą rozpoznawalność zyskała za sprawą roli Natalii Zwoleńskiej w serialu "Barwy szczęścia". Prywatnie związana jest z Miłoszem Jaroszkiem - operatorem dźwięku. Para doczekała się dwójki dzieci - syna o imieniu Gucio i córki Zosi. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maria Dejmek jest mamą tęczowego dziecka

Maria Dejmek w wywiadzie dla "Pytania na Śniadanie" pokazała się z córeczką. Dziewczynka przyszła na świat w październiku 2023 roku. Mateusz Szymkowiak zauważył, że mała jest bardzo grzeczna. Aktorka przyznała, że Zosia jest dla niej bardzo wyrozumiała. 

- To jest kosmitka. Ona jest taka dobra dla mnie. Codziennie ją tulę i szepczę do uszka, że dziękuję, że jest dla mnie taka dobra i łaskawa. Po mamusi szanuje swój sen, szanuje mój sen, więc jesteśmy wyspane mimo że ząbkuje - zaczęła.

Dlaczego wybrała akurat imię Zosia? 

- Mieliśmy wybrane dwa imiona - Zofia i Antonina. Siedzieliśmy w trójkę przy stole z Guciem i Gucio powiedział: "Ja chcę, żeby była Zosia". 

Czy Miłosz był obecny przy porodzie?

- Miłosz był w pracy na planie "Kogla Mogla", na poród wiózł mnie nasz kochany sąsiad. (...) Miłosz w czasie przerwy obiadowej poprosił reżyserkę (....) przyjechał, odebrał Zosieńkę, po czym wrócił na plan - relacjonowała.

Maria Dejmek dwukrotnie poroniła

Aktorka przyznała, że teraz czuje się spełniona. Od zawsze marzyła o tym, żeby mieć dom i dwoje dzieci. Nie zawsze było jednak kolorowo. Maria Dejmek niejednokrotnie mówiła otwarcie o tym, że straciła ciążę.

- Przed Guciem dwa razy poroniłam. To nie jest żadna tajemnica, bo o tym mówiłam już wcześniej. Jestem dowodem na to, że się udaje - mówiła.

Czy aktorka korzystała z pomocy? 

- Oczywiście, że tak. Trafiłam do psychologa i potem też do psychiatry, wspierałam się farmakologicznie - wyjawiła.

Maria urodziła tzw. "tęczowe dziecko", czyli takie, które przynosi nadzieję. Tęczowe dzieci to te, które rodzą się po poronieniach. Aktorka dostaje wiele sygnałów od kobiet, które przeżyły podobną sytuację - dziękują jej za to, że nie waha się o tym mówić publicznie, ponieważ stanowi to dla nich ogromne wsparcie. 

Na koniec rozmowy padło pytanie o ślub. Nie wszyscy wiedzą, że Maria i Miłosz nie są małżeństwem. Aktorka przyznaje, że musi najpierw omówić tę kwestię z partnerem.

Maria Dejmek z trzymiesięczną córką Zosią
Maria Dejmek z trzymiesięczną córką Zosią© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także