Gwiazda "PnŚ" w te pędy pognała z dzieckiem do szpitala. "Zepsuł się sprzęt niezbędny do życia"

Anna Lewandowska-Kitulek
Anna Lewandowska-Kitulek
Źródło zdjęć: © AKPA

09.01.2024 10:51, aktual.: 12.01.2024 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gwiazda "Pytanie na śniadanie" Anna Lewandowska-Kitulek przeżyła trudne chwile. Późno w nocy musiała pojechać z synem do szpitala.

Anna Lewandowska-Kitulek jest jedną z członkiń redakcji programu "Pytanie na śniadanie". Prywatnie jest mamą niepełnosprawnego 10-latka. Leo przeszedł dwie operacje ratujące życie, o czym jego mama powiedziała w śniadaniówce.

Dziennikarka jak lwica walczy o syna. Jednocześnie jest wdzięczna za to, że może liczyć na wsparcie ze strony specjalistów – rehabilitantów i lekarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Lewandowska-Kitulek zabrała syna do szpitala

9 stycznia, w godzinach nocnych, pracowniczka śniadaniówki przekazała smutną informację. Musiała pojechać z synem do szpitala.

Jak ja bym chciała mieć choć jeden dzień w roku, podczas którego miałabym wolną głowę. Tym razem nic strasznego – zaczęła.

Następnie opisała, co dokładnie się stało, że go tam zabrała.

Młody na szczęście w formie, ale szpital nocą, to nic przyjemnego. Zepsuł nam się sprzęt niezbędny do życia, a częściowo umieszczony jest w organizmie Leo – wytłumaczyła internautom.

Lewandowska-Kitulek nie ukrywa, że ostatnio szczęście jej nie sprzyja.

PS. Wczoraj rano w drodze do pracy na środku ulicy rozkraczył mi się samochód. Laweta itp. Na szczęście zdążyłam do TV – dorzuciła.

Anna Lewandowska-Kitulek dziękuje za wsparcie

Jakiś czas później Anna zamieściła kolejny wpis, w którym z jednej strony podziękowała za wsparcie, a z drugiej – napisała, co teraz ma w planach.

Nauczyłam się już być twarda 24h. Czasami potrzebuje jednak regeneracji. Teraz daje sobie ten czas. Już jesteśmy w domu. Moje zasięgi na IG pięknie urosły po sylwestrze, szkoda je tracić, nic nie publikując... Ale moje zdrowe psychiczne i rodzina są ważniejsza. To mój priorytet – oświadczyła, dodając, że wróci do przestrzeni publicznej w czwartek.
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także