Już nie płaczą za "Pytaniem na śniadanie". Kurzajewski i Cichopek mają nową pracę

Już nie płaczą za "Pytaniem na śniadanie". Kurzajewski i Cichopek mają nową pracę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Źródło zdjęć: © KAPIF
16.03.2024 10:06

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pożegnali się z pracą w "Pytaniu na śniadanie" po wygranych przez byłą opozycję wyborach parlamentarnych. Właśnie poinformowali, że mają nową pracę! Postanowili wziąć sprawy we własne ręce.

Katarzyna Cichopek nadal gra w "M jak Miłość", a Maciej Kurzajewski nie przestał być dziennikarzem sportowym w TVP. Jednak para nie zasypia gruszek w popiele i szuka nowych źródeł dochodu. Właśnie poinformowali, że zaczynają wspólny projekt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Cichopek przejdzie do Polsatu?

Plotki o przejęciu aktorki i prezenterki przez stację ze słoneczkiem są coraz głośniejsze. Nic w tym dziwnego, Nina Terentiew dała Katarzynie Cichopek szansę, gdy ta zaczynała swoją karierę w "M jak Miłość", a teraz ma przecież wiele do powiedzenia, jeśli chodzi o Polsat.

Kasia jest otwarta na propozycje, bo podoba się jej rola prezenterki. Z jednej strony rozmawia o autorskim programie, który ma szansę iść w jakimś tematycznym kanale Polsatu, a jak się będzie oglądał, to na głównej antenie. Z drugiej jest przymierzana do czegoś jeszcze większego. Możliwe, że poprowadzi reaktywowane "Must be the music" - wyznało Pomponikowi anonimowe źródło.

Czy zobaczymy Kasię w Polsacie? Przekonamy się o tym zapewne w ciągu najbliższych tygodni.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają nową pracę

Ostatnio Maciek i Kasia zamieścili wideo ze wspólnego gotowania, jednak to nie kuchnia jest ich przyszłością. "Kurzopki" zdecydowali się na poprowadzenie wspólnego podcastu, do którego zamierzają zapraszać ciekawych gości.

Uwaga, uwaga! Startujemy z podcastem "Serio?"! Premierowy odcinek naszego video podcastu w najbliższy czwartek (...) Na początek opowiemy o sobie. Sami z niecierpliwością czekaliśmy na tę rozmowę. Nie będziemy jednak sami, naszym gościem będzie...? Tę wiadomość podrzucimy Wam w weekend, a może zgadniecie kogo zaprosiliśmy do rozmowy? Serio? No, bardzo serio! Do usłyszenia i zobaczenia! Kasia & Maciek - napisali na Instagramie.

Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Maciej Kurzajewski wzięli zatem sprawy we własne ręce i nie zamierzają czekać na propozycje zatrudnienia. Fani w komentarzach wyrażają niecierpliwość i zachwyt, że będzie można znów oglądać tę parę w akcji. Niektórzy nawet podrzucają pierwsze propozycje co do gości, których chcieliby zobaczyć.

Może Marcina? Hakiela oczywiście.

My również czekamy na pierwszy odcinek.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają nową pracę
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają nową pracę© KAPIF | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także