Kompletna zmiana! Prowadzący "Pytanie na śniadanie" z nietypowymi dodatkami do stylizacji. Dowód na współpracę TVP i TVN

Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz
Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

28.01.2024 20:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz wystąpili dziś z nietypowymi dodatkami do swoich stylizacji. Trzeba przyznać, że to nowość, bo przez ostatnich kilka lat noszenie tego szczegółu w Telewizji Polskiej było surowo wzbronione. Czy to dowód na początek współpracy między TVP i TVN?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz z serduszkami WOŚP w "Pytaniu na śniadanie"

Ostatnie lata nie były łaskawe, jeśli chodzi o współpracę między Jurkiem Owsiakiem i Telewizją Polską. Transmisje z Finałów zostały wstrzymane, a informacje o Orkiestrze były utrzymywane raczej w negatywnym tonie. Dochodziło nawet do absurdów, gdy serduszka na ubraniach rozmówców były usuwane w programach do obróbki video.

Po zmianie władzy sytuacja zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni. Nagle gwiazdy TVP zaczęły wspierać Orkiestrę, co, jak w przypadku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, zostało im wypomniane. Telewizja Polska transmituje przebieg Finału, a prowadzący "Pytania na śniadanie" prowadzili śniadaniówkę z charakterystycznymi serduszkami na ubraniach.

Współpraca TVP i TVN stała się faktem?

Co ciekawe, fragmenty Finału, które można oglądać w TVP, udostępnione zostały Telewizji Polskiej przez TVN. Okazuje się, że Orkiestra łączy nie tylko ludzi, ale także stacje telewizyjne.

W pewnej chwili pokazano archiwalne zdjęcia z wcześniejszych Finałów. Były tam między innymi fotografie Katarzyny Dowbor, która związana była z WOŚP od początku. To był z pewnością wzruszający moment dla prezenterki, ale także dla wielu widzów, którzy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od wielu lat.

Wracamy do świata wesołego i kolorowego. Finał w ten sposób rozpoczął swoje granie - powiedział Jurek Owsiak.

Cieszą Was te zmiany w TVP?

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz z serduszkami WOŚP
Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz z serduszkami WOŚP© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także