Krzysztof Radzikowski na treningu z ukochaną. Czułości sięgnęły zenitu

Krzysztof Radzikowski z partnerką
Krzysztof Radzikowski z partnerką
Źródło zdjęć: © Instagram

17.11.2023 18:55

Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcia ze wspólnego treningu z partnerką. Jedno z nich jest naprawdę romantyczne...

W reality show "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV oglądamy grupę uczestników, komentujących na bieżąco to, co widzą przed ekranami swoich telewizorów. Bohaterami formatu są m.in. Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska i Krzysztof Radzikowski.

Ten ostatni występuje u boku swojego przyjaciela, Dominika Abus. Radzikowski jest strongmanem. W 2009 roku został wicemistrzem Europy w tej dyscyplinie. Gdy był u szczytu popularności, z dumą mówił, że jeśli chodzi o siłę, to udało mu się przebić innego weterana sportu, Mariusza Pudzianowskiego.

Jeśli chodzi o zdobyte tytuły, na pewno nie i wątpię by mi się to udało. Ale patrząc na ciężary, które dźwigamy na zawodach, to już go przegoniłem. Jestem silniejszy od Pudziana. W porównaniu z czasami, w których startował Mariusz, dziś jest inna epoka. Dziś ciężary są dużo cięższe. Kiedyś hantle na Arnoldzie ważyły po 80 kg, a dziś już 120. W martwym ciągu mój rekord wynosi 425 kilogramów. Za czasów startów Mariusza niewyobrażalną granicą było zaś 400 kilogramów. Dlatego myślę, że pokonałbym Pudziana w konkurencjach siłowych. One strasznie poszły do przodu – mówił dla portalu stsport.pl.

Partnerką 42-latka jest Michalina Pyszkiewicz. Para ma razem 2-letniego syna Antoniego. Mama chłopca również próbuje sił w show-biznesie. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 40 tysięcy internautów. Piękność często zamieszcza na nim wspólne zdjęcia u boku ukochanego partnera oraz dziecka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Radzikowski z partnerką. Nowe zdjęcia

17 listopada to właśnie Radzikowski podzielił się fotkami z Michaliną. Para wybrała się na wspólny trening. Na jednym z ujęć widać, jak kobieta siada na strongmanie – w ten sposób jej ciało staje się dodatkowym "ciężarem", a ona może spojrzeć mu w oczy.

Piękna z was para.
Pani Radzikowa.
Świetnie razem wyglądacie – fani napisali pod romantycznym kadrem.
Krzysztof Radzikowski z partnerką podczas treningu
Krzysztof Radzikowski z partnerką podczas treningu© Instagram
Krzysztof Radzikowski z partnerką podczas treningu
Krzysztof Radzikowski z partnerką podczas treningu© Intstagram
Źródło artykułu:Telewizja JastrząbPost
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także