Sąsiedzi Dagmary Kaźmierskiej zaczynają mówić. Wspominają o jej pracownicach

Sąsiedzi Dagmary Kaźmierskiej zaczynają mówić. Wspominają o jej pracownicach

Dagmara Kaźmierska. Sąsiedzi przerwali milczenie w jej sprawie
Dagmara Kaźmierska. Sąsiedzi przerwali milczenie w jej sprawie
Źródło zdjęć: © Kapif
30.04.2024 15:31

Skandal z udziałem Dagmary Kaźmierskiej nie schodzi z pierwszych stron we wszystkich mediach. Mieszkańcy miejscowości, w której prowadziła agencję towarzyską, wspominają jej "interes". Mówią też o pracownicach Dagmary.

Dagmara Kaźmierska wystąpiła w programie "Królowe życia" i niemal od razu stała się jego największą gwiazdą. Następnie zaproszono ją do udziału w "Pamiętnikach z wakacji", "Lombardzie", a nawet "Tańcu z gwiazdami". Kaźmierska zrezygnowała z udziału w tanecznym show po tym, jak dostała się do ćwierćfinału. Oficjalnie chodziło o problemy ze zdrowiem. Goniec.pl niedługo potem udostępnił fragmenty akt sądowych z procesu, podczas którego skazano "królową życia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska znęcała się nad kobietami

Podczas prowadzenia agencji towarzyskiej - jak zeznały byłe pracownice - Kaźmierska miała je bić, wyzywać i poniżać. Jedna z nich powiedziała, że przyszła celebrytka pobiła ją, gdy ta była w ciąży. Jeszcze inna kobieta przekazała, że właścicielka agencji zleciła jej uwięzienie i zgwałcenie, by zmusić ją do posłuszeństwa.

Mieszkańcy wspominają interes Dagmary Kaźmierskiej

Choć agencja towarzyska "Heidi" nie działa już od lat, mieszkańcy Szalejowa Górnego doskonale pamiętają, co działo się tam wówczas, gdy rządziła nią Dagmara Kaźmierska.

Nie byłem ani razu, ale gdy przechodziłem na piechotę, to te dziewczynki - jak ciepło było - to się opalały, albo na CPN po napoje chodziły – wyznał jeden z mężczyzn, zapytany przez reportera "Super Expressu".

Jednak nie pamiętają, by w lokalu były jakieś awantury.

Nie było afer ani problemów z klientami - przekazał inny mężczyzna.

Dagmara Kaźmierska opublikowała wpis na Instagramie, z którego wynika, że niedługo odniesie się do zarzutów. Tymczasem wygląda na to, że odpoczywa z synem w Egipcie, gdzie prowadzi także kilka swoich interesów.

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także