Co z udziałem Dagmary Kaźmierskiej w finale "TZG"? Pojawiły się nowe informacje

Co z udziałem Dagmary Kaźmierskiej w finale "TZG"? Pojawiły się nowe informacje

Dagmara Kaźmierska wróci na finał "TzG"? (fot. AKPA)
Dagmara Kaźmierska wróci na finał "TzG"? (fot. AKPA)
Źródło zdjęć: © AKPA
26.04.2024 12:18

Po oskarżeniach pod adresem Dagmary Kaźmierskiej jej przyszłość w Polsacie stanęła pod znakiem zapytania. Miała powrócić na finał "Tańca z Gwiazdami", wszystko wskazuje jednak na to, że stacja oficjalnie odetnie się od swojej byłej już gwiazdy. Kiedy może pojawić się stanowisko?

Od pewnego czasu Dagmara Kaźmierska cieszyła się z kolejnego przypływu popularności. Wszystko dzięki jej udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie dawała występy wspólnie z Marcinem Hakielem. Pomimo słabych ocen od jury, przechodziła dalej dzięki głosom widzów. W końcu jednak musiała zrezygnować ze względu na - jak wytłumaczyła - kontuzję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dagmara Kaźmierska krytykowana przez publiczność

Opublikowany przez Goniec artykuł zupełnie zmienił jednak jej sytuację i prawdopodobnie przekreślił dalszą karierę w telewizji. Jak powszechnie wiadomo, Kaźmierska ma kryminalną przeszłość, a za sutenerstwo spędziła 14 miesięcy w areszcie. Była pracownica prowadzonego przez nią domy publicznego zdecydowała się jednak opowiedzieć swoją historię, wspominając o nakłanianiu przez Dagmarę do przemocy fizycznej, a nawet gw*łtu jako kary za nieposłuszeństwo.

Czy Polsat zerwie więzi z Dagmarą Kaźmierską?

Oburzeni widzowie oczekują od Polsatu, że stacja zakończy współpracę z gwiazdą "Królowych życia" i nie dopuści do jej udziału w finałowym odcinku tanecznego show. Na ten moment jednak nie ma oficjalnego stanowiska. Według doniesień Wirtualnych Mediów, z ramówki ma zniknąć "Dagmara szuka męża".

Skontaktowaliśmy się z Polsatem w celu zdobycia informacji na ten temat. Na ten moment stacja powstrzymuje się jednak od komentarza w tej sprawie.

"Trwają rozmowy na ten temat. Wszystko wskazuje na to, że Dagmara nie pojawi się w finałowym odcinku "TZG". Stacja na razie nie planuje żadnego komunikatu w tej sprawie. Prawdopodobnie oświadczenie pojawi się dopiero po półfinałowym odcinku" - mówi nam osoba z produkcji "Tańca z gwiazdami".

Biorąc pod uwagę, jak duża krytyka spada na stację, kontrowersyjna celebrytka z pewnością jednak nie zatańczy ze wszystkimi w finale.

W "TzG" Kaźmierska tańczyła z Marcinem Hakielem (fot. KAPiF)
W "TzG" Kaźmierska tańczyła z Marcinem Hakielem (fot. KAPiF)© KAPiF
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także