To już 100 dni! Conan Kaźmierski wygrał z uzależnieniem: "Mega wyzwanie"

To już 100 dni! Conan Kaźmierski wygrał z uzależnieniem: "Mega wyzwanie"

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski. Syn gwiazdy nie je słodyczy
Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski. Syn gwiazdy nie je słodyczy
Źródło zdjęć: © AKPA i InstaStories
14.04.2024 15:08, aktualizacja: 17.04.2024 11:32

Conan Kaźmierski kilka miesięcy temu opowiedział, że czuje się uzależniony od słodyczy. W połowie kwietnia na jego profil na Instagramie trafiło krótkie wideo, w którym opowiedział o tym, jak radzi sobie w walce z cukrem.

Conan Kaźmierski jest jedynym synem gwiazdy "Królowych życia" – Dagmary. Na co dzień studiuje medycynę, marząc o tym, że pewnego dnia zostanie lekarzem. Jak podkreśla jego matka, nauka idzie mu bardzo dobrze. Od kilku tygodni Conan wspiera Dagmarę podczas prób i występów w "Tańcu z gwiazdami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Conan Kaźmierski o uzależnieniu od słodyczy

Kilka miesięcy temu Conan zdradził, że czuje się uzależniony od słodyczy. Postanowił z tym walczyć. "To było dosyć mocne uzależnienie. Myślę, że dalej jest. Przez około 15 lat codziennie musiałem jeść jakieś słodycze. A niekiedy były to naprawdę spore ilości" – opowiedział na InstaStories. Na szczęście udało mu się z tym wygrać.

Conan Kaźmierski wytrzymał 100 dni bez słodyczy

W sobotę, 13 kwietnia, Conan zamieścił krótkie wideo, chwaląc się w nim, że wytrzymał już 100 dni bez słodyczy. Przy tej okazji Kaźmierski w końcu zdradził, na ile poważny był jego problem z łakociami. "Potrafiłem zjeść dwa ptasie mleczka dziennie. Do tego mnóstwo batoników i jakieś największe czekolady" – uchylił rąbka tajemnicy.

Przyszły lekarz nie ukrywa, że odpoczynek od nadmiaru był dla niego "mega wyzwanie". "Czy będę to kontynuować? Myślę, że tak. Zobaczymy, ale już wam mówię, że było warto. Dzięki temu mega dobrze się czuje. Najważniejsze jest to, że wygrałem z samym sobą. Nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz" – podsumował syn gwiazdy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także