W "Pytaniu na Śniadanie" zadebiutuje nowa para prowadzących! Fani podzieleni, jak nigdy dotąd

W "Pytaniu na Śniadanie" zadebiutuje nowa para prowadzących! Fani podzieleni, jak nigdy dotąd

"Pytanie na Śniadanie": widzowie reagują na debiut nowej pary prowadzących
"Pytanie na Śniadanie": widzowie reagują na debiut nowej pary prowadzących
Źródło zdjęć: © KAPIF
19.02.2024 16:46, aktualizacja: 19.02.2024 22:03

"Pytanie na Śniadanie". Telewizja Polska ogłosiła, że w formacie zadebiutuje nowa para prowadzących. Internauci są skrajnie podzieleni!

"Pytanie na Śniadanie" zadebiutowało na antenie w 2002 roku. Obecnie ma w nim miejsce istna rewolucja. Pod koniec ubiegłego roku szefową redakcji została Kinga Dobrzyńska. Kilka tygodni potem z pracą w śniadaniówce pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący, w tym Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Anna Popek, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska i Małgorzata Opczowska.

Stacja zadbała o to, żeby w ich miejsce pojawiły się zarówno nowe twarze, jak i dziennikarze, którzy już wcześniej pracowali dla publicznego nadawcy. Dotychczas na antenie pojawiło się kilka duetów: Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger. W poniedziałek 19 lutego oficjalnie dołączyła do nich kolejna para.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Pytanie na Śniadanie": kogo zaangażowano do programu?

Ekipa "PnŚ" poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że już niebawem w studiu zagości nowy duet: Katarzyna Pakosińska oraz Piotr Wojdyło. "Ich wspólny debiut już jutro o 7.30. Powodzenia! Trzymamy kciuki" – obwieszczono.

Część dotychczasowych debiutujących duetów musiała zmierzyć się z chłodnym przyjęciem ze strony widzów Telewizji Polskiej. Jak jest w przypadku najnowszej pary? Jak się okazuje, internauci są podzieleni, jak nigdy dotąd.

Jak widzowie zareagowali na nową parę w "PnŚ"?

W sieci pojawiło się już mnóstwo komentarzy autorstwa widzów śniadaniówki. Komentującym towarzyszą skrajne emocje. Część z nich jest usatysfakcjonowana angażem Pakosińskiej i Wojdyły, a inni wylewają swoje frustracje.

Pani Kasiu, powodzenia!
Nikt nie zastąpi "starej" ekipy, która prowadziła ten program z pasją i zaangażowaniem. A teraz jest jakoś tak sztywno, wszystko wymuszone i wpadka goni wpadkę. I nie ważne, kogo jeszcze ściągną do tego programu, to już nie będzie tak fajnie jak kiedyś.
Macie rację, że postawiliście TVP w stan likwidacji, bo teraz do tego się tylko nadaje.
No słabo, coraz słabiej.
Będzie wesoło – to tylko niektóre ich komentarze.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także